Головна : Новини

Що це таке оніхолізис?

, 12:52
0 1245

оніхолізис

Відшарування нігтьової пластини (оніхолізис) - це далеко не рідкісна проблема, як у майстрів манікюру, так і у їх клієнтів. Це стан, при якому нігтьова пластина відходить від нігтьового ложа. Воно може виникати як на руках, так і на ногах і до цього захворювання частіше схильні жінки. Більш детально про це можна прочитати пройшовши за посинанням.

Причини виникнення

Оніхолізис визначається візуально і доставляє естетичний дискомфорт, якщо захворювання не викликане алергічною реакцією. У випадку з алергією спочатку проявляються симптоми алергічної реакції (почервоніння, свербіж, бульбашки поблизу нігтів), а потім відбуваються відшарування нігтьової пластини. Причин виникнення оніхолізису може бути кілька:

  1. Зовнішні фактори при яких відбувається травматизація нігтьової пластини — удари, неправильний догляд (використання хімічних засобів, частого покриття неякісним гель-лаком, неправильна технологія нарощування т. д.), неправильна обробка кутикули з надмірним впливом манікюрними інструментами.
  2. Внутрішні зміни організму, анемії, захворювання внутрішніх органів, запальні процеси.
  3. Інфекційний фактор при якому відбувається зараження патогенними грибами та надалі розвивається оніхомікоз (грибок нігтів). Оніхолізис дуже рідко протікає самостійно. Якщо не лікувати його відразу, то надалі приєднується інфекція або ж оніхолізис поширюється на інші пальці, що призводить до ще більшого дискомфорту та  більш тривалого лікування.
  4. Алергічні прояви, хронічні шкірні захворювання — псоріаз, екзема і т. д.

Види оніхолізису:

  1. Частковий. В даному випадку відходить тільки невелика частина нігтьової пластинки (це може бути смуга, півколо і т. д.).
  2. Повний. В даному випадку відходить повністю весь ніготь.

Як визначити оніхолізис на ранній стадії?

Для визначення оніхолізису на ранніх стадіях необхідно ретельно оглядати нігтьові пластини якомога частіше. Якщо Ви помітили незначні зміни, то необхідно відвідати дерматолога для визначення причини та подальші методи лікування.

Лікування оніхолізису: що потрібно знати?

Без проведених обстежень виявити причини захворювання неможливо, адже для постановки діагнозу необхідний ряд досліджень. Після того як визначена причина, лікування лікарем підбирається строго індивідуально. Як показує практика, лікування оніхолізису часто займає тривалий час.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ