здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Санаторій "Полтава-Крим"

Вересень 08 2014

Проблема безпліддя одного з подружжя (чи обох) не така вже й рідкість на сегодняшній день. Незважаючи на рівень розвитку сучасної медицини в розвинених країнах з року в рік погіршується демографічна ситуація. Це залежить, в першу чергу, від самої людини, її способу життя, бажань і переваг, які так чи інакше диктуються суспільством, в якому він живе. Медицина не здатна усунути постійний стрес, неправіний, згубний спосіб життя, включаючи шкідливі звички, так чи інакше впливають на генетичний матеріал. Але вона може вплинути на безпліддя, аж до появи позитивного результату. Багато хто прагне вирішити цю проблему (і досить успішно): проводиться шляхом штучного запліднення, але такий підхід не вирішує головну проблему - усуненнязахворювання, яке в кінцевому рахунку і призвело до неможливості зачаття. Отже, воно буде продовжувати свій негативний вплив, в тому числі і на плід. Як це не парадоксально, але вирішення проблеми безпліддя можна знайти в природі, не вдаючись у дорогі фармакологічні новинки та методики. Однією з унікальних методик лікування захворівшиАній, що призводять до безпліддя, володіє кримський грязьовий курорт Полтава-Крим у місті Саки. Цілюща грязь і ропа місцевих солоних озер незамінна в лікуванні та профілактиці гінекологічних захворювань. Бруд застосовується в попередньо підігрітому вигляді (приблизно 37-46 градусів). В залежності від призначення, процедура грязелікування може мати форму ванночок, зональних аплікацій, компресів, ректальних або вагінальних тампонів. Санаторій Полтава - яскравий приклад того, як природа може активізувати біологічні відновлювальні процеси організму без допомоги медикаментів.

← Які бувають ортопедичні... Що таке колоноскопія... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен