Головна : Новини

Косметологічне обладнання: основні різновиди

, 00:18
0 6595

косметологічне обладнання

Сучасні виробники пропонують широкий вибір приладів різноманітних видів і моделей, цілі використання та результати роботи з якими також можуть відрізнятися. Давайте ж розглянемо основні види такого обладнання, а розповість нам про це співробітник чеської компанії https://alvi-prague.ua, яка безпосередньо займається його виготовленням.

Найпоширеніші різновиди косметологічного обладнання:

  • Фонофорез. З його допомогою проводяться фізіотерапевтичні процедури, що дозволяють косметологічних або лікувальних препаратів максимально проникнути в шкіру. Даний прилад дає можливість компонентів лікарських засобів проходити на глибину до 6 см. Цим відмінним результатом апарат зобов'язаний ультразвуковим хвилям. Фонофорез може використовуватися на будь-яких ділянках людського тіла. В результаті усуваються зморшки, підтягується контур особи, шкіра очищається, частково або повністю усуваються целюліт, шрами, розтяжки та інші дефекти. Застосування апарату можливо в будь-якому віці.
  • Ультразвук. За допомогою приладу, що подає ультразвукові хвилі, проводиться якісна та швидка чистка дерми. Це косметологічне обладнання в основному застосовується для шкіри обличчя, роблячи її підтягнутою, свіжою і здоровою. Виробники пропонують широкий вибір видів ультразвукових апаратів, які допомагають справлятися з різними проблемами, наприклад, чорними точками, розширеними порами, мімічними зморшками, поганим кольором, відвисання шкіри й т. п.
  • Апарат для мезотерапії. Спеціальний прилад, що дозволяє виконувати різні ін'єкції для шкіри. Апарат дає можливість вводити в шари дерми необхідні косметичні та лікувальні речовини, наприклад, вітаміни, мезококтейль, гіалуронову кислоту та ін. Це досить поширена процедура, яка допомагає позбутися від гіперпігментації, куперозу, акне, чорних крапок, що бореться зі старінням, сухістю і жирністю шкіри.
  • Браш. Дане косметологічне обладнання необхідно при проведенні «шліфування» особи. Йдеться про механічному чищенню, виконуваної після застосування професійного распарівателя шкіри, який дозволяє максимально розкрити пори, пом'якшити та зволожити шкірний покрив. Апарат в цілому сприятливо діє на дерму, допомагаючи їй бути чистою і гладкою. Крім того, він не викликає складнощів в процесі використання.
  • Міостимулятор. За допомогою цього виду косметологічного обладнання значно поліпшується стан шкіри. Використання апарату можливо не тільки на обличчі, а й на тілі. М'який та делікатний вплив імпульсних струмів істотно посилює активність клітин, покращує працездатність окремих частин організму. Цей прилад застосовується в тих випадках, коли потрібні тонизирование м'язів, зниження маси тіла, корекція фігури, лікування простатиту та імпотенції. Він також допомагає в боротьбі з целюлітом і розтяжками.
  • Апарат для пресотерапії. Це косметологічне обладнання допомагає в схудненні та боротьбі з целюлітом. При регулярному використанні апарату для пресотерапії поліпшується обмін речовин, підтягується в'яла й обвисла шкіра і т. п. Крім того, що з приладом дуже легко звертатися, сама процедура приємна і безболісна.

Критерії вибору косметологічного обладнання

Через велику кількість видів косметологічного обладнання не має сенсу розмірковувати про вимоги, що пред'являються при виборі до кожного з них, особливо з урахуванням їх постійного вдосконалення. Однак загальні критерії, які повинні розглядатися при покупці, все ж зазначимо:

  1. Виробник. Купувати апарати невідомих фірм, які обіцяють відмінний результат за мінімальну вартість, — не найкраща ідея. У такій галузі, як косметологія, переплата за якість є гарантом того, що ефект від процедур буде відповідати очікуванням.
  2. Простота використання. При покупці варто звертати увагу на простоту та інтуїтивну зрозумілість будь-якого апарату. Інакше доведеться витратити багато часу на те, щоб розібратися, як же користуватися приладом.
  3. Сертифікат якості. Значна частина косметологічного обладнання відноситься до медичних апаратів, а значить, на них поширюються медичні стандарти якості. Для російської техніки це СЕС, для іноземної - FDA, MD CE, ISO, CSA.
  4. Комфорт для клієнта. Косметологічне крісло повинно бути анатомічним, з можливістю підстроювання під фігуру. Прилади для чищення та омолодження обличчя повинні бути максимально безболісними й т. д.
  5. Функціональність. У салонах краси краще використовувати багатофункціональний косметологічне обладнання, однак не варто забувати, що за більшу кількість опцій доведеться заплатити дорожче. Тому при виборі орієнтуйтеся на ті з них, які вам дійсно потрібні.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 1)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ