Головна : Новини

Брендовий годинник Rolex: основні переваги елітного аксесуара

, 21:23
0 1622
годинник Rolex

Дорогі ексклюзивні годинники — не тільки предмет розкоші, а й елемент іміджу. Аксесуар є невід'ємною складовою гардеробу бізнесмена, політика, спортсмена, актора та інших ВІП-персон, що відрізняються широкою популярністю та хорошим фінансовим становищем. Найбільш цінним сьогодні вважається швейцарський годинник. Серед десятків іменитих брендів особливо виділяється компанія Ролекс.

Основні переваги годинників Rolex

Сьогодні годинник Ролекс активно поставляються в різні країни світу. Вони характеризуються впізнаваним дизайном і великою кількістю позитивних експлуатаційних характеристик. До останніх можна віднести:

  • бездоганне виконання корпусу;
  • зібраний вручну механізм, що забезпечує високу точність ходу;
  • механічну міцність та стійкість перед вологою й іншими зовнішніми негативними факторами;
  • тривалий термін експлуатації без втрати первинних характеристик.

Сьогодні компанія випускає безліч моделей наручних годинників для представників сильної статі та для жінок. Вони відрізняються розмірами, колірними параметрами, наявністю або відсутністю інкрустації з дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння. Купівля оригінальних «Ролексів» доступна лише одиницям. Шанувальники бренду, які не мають значної суми коштів, часто задовольняються репліками.

Як все починалося...

Знаменита швейцарська компанія з'явилася в першій половині XX століття. Заснував її Ганс Вільсдорф. Майстру було 24 роки, коли він відкрив лавку для продажу годинників. Намагаючись придумати оригінальну назву для свого першого винаходу, він склав не менше сотні імен. Ганс не переставав займатися науковими розробками, спрямованими на поліпшення параметрів аксесуара. В результаті йому вдалося випустити кілька годинників, що характеризуються підвищеним функціоналом.

Сучасний годинник «Ролекс» виробляються не тільки у Швейцарії. Виробничі лінії компанії є в різних країна світу. На кожній з них ретельно дотримуються оригінальних технологій, відбираються найкращі матеріали, проводиться комплексне остаточне тестування. Завдяки такому підходу на ринок потрапляють вироби бездоганної якості, здатні служити власнику десятки років. Сучасні моделі мають ефективний захист від пилу та вологи, механічних пошкоджень і факторів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ