Головна : Новини

Освітлення фасадів: основні різновиди

, 20:13
0 1440
освітлення фасадів
При розробці проекту освітлення фасадів будівель необхідно враховувати безліч моментів. Ілюмінація просто зобов'язана не тільки естетично виглядати, вдало вписуватися в оточення, але й залишатися функціональною. Далі, ми розглянемо основні плюси освітлення фасадів. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://ledworld.ua/illumination, в якому його безпосередньо можна придбати.

Основні різновиди фасадного освітлення

Фахівці виділяють кілька видів декоративного підсвічування:
  • Заливаюче освітлення. Як правило, такий тип ілюмінації застосовується для підсвічування нежитлових будівель та споруд. Для цих цілей використовуються потужні прожектори, що дозволяють підкреслити фундаментальність об'єкта та виділити його на загальному тлі.
  • Локальне освітлення. Даний тип ілюмінації застосовується для акцентування уваги на окремих архітектурних елементах конкретного будинку: еркерах, балконах, фризах, вікнах, баштах. Він дозволяє підкреслити загальне оформлення будівлі та реалізується за допомогою світильників малої або середньої потужності, що вмонтовуються на фасад будівлі.
  • Контурне освітлення. Оптимальний варіант для заміських будинків і об'єктів малоповерхового будівництва, втілити в життя який дозволяє спеціальна світлодіодна стрічка. Таке декоративне світлодіодне підсвічування підкреслює контури та фризи будівлі, створюючи ефект м'якого сяйва.
  • Фонове освітлення. Даний вид ілюмінації ідеальний для заміських будинків великої площі або окремо розташованих будівель. За допомогою потужних ламп, підсвічують фасад без виділення окремих елементів, створюється темний фон, вигідно підкреслює об'єкт.
  • Світовий фасад. Це декоративне підсвічування, що підходить для офісних будівель та об'єктів з фасадним склінням. Спеціальна апаратура при цьому монтується в приміщенні, а потужні промені світла направляються через вікна будівлі, дозволяючи створювати унікальні статичні або динамічні світлові потоки.

Висновки

Сучасні освітлювальні конструкції, що застосовуються для створення різних варіантів декоративного освітлення, обов'язково обладнуються елементом центрального управління. Крім того, вони можуть мати вбудовані датчики руху та освітленості, що дозволяють зробити ілюмінацію автономної і маловитратною.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ