Головна : Новини

Як вибрати якісний та сучасний міні-трактор?

, 18:09
0 2752
міні-трактор

Як вибрати якісний та сучасний міні-трактор - декілька корисних порад для фермерів

У веденні сучасного сільського господарства без механізованої техніки ніяк не обійтися. Компактні і практичні міні-трактори використовуються для транспортування різних продуктів, а також обробки полів великої площі. Іншими словами, для того, щоб спростити працю на господарському угідді необхідно придбати сучасну механізовану автотехніку від компаніїї Міні Агро. Оскільки на споживчому ринку представлено велику кількість моделей від різних виробників, перед тим, як купити міні-трактор необхідно розібратися в його особливостях, функціональних і якісних характеристиках.

Робимо правильний вибір

В першу чергу варто визначитися з розмірами механізованої техніки. Габарити будуть залежати від таких важливих факторів, як:

  • завдання, які належить виконувати;
  • загальна площа території призначеної для обробки.

Наприклад для стрижки газону або посадки рослинних культур на невеликій ділянці цілком підійде міні-трактор більш компактних розмірів. У разі регулярної заготовки сіна, викорчовування пнів потрібно підбирати потужну техніку з відповідними характеристиками, яка коштує дорожче. Невеликий міні-трактор має відмінну маневреність і легко поміщається в гаражі біля будинку.

При виборі звертайте увагу на вагу трактора. Фахівці радять вибирати моделі вагою від однієї тонни. Важливу роль відіграє радіус і ширина розвороту коліс. Від цих показників залежить маневреність техніки.

Що стосується потужності - для більш легкої роботи можна придбати трактор від дванадцяти к.с. Техніка потужністю від двадцяти чотирьох кінських сил знадобиться на території від п'яти гектарів. Якщо площа перевищує десять гектар, тоді варто віддати перевагу моделі трактора з двигуном потужністю від тридцяти п'яти к.с. Оптимальна швидкість обертання валу відбору потужності повинна становити не менше п'ять сотень оборотів в хвилину.

Чим більшою є ширина захвату площі з метою її обробки, тим швидше міні-трактор впорається з виконанням поставленого завдання. Техніка потужністю до п'ятнадцяти к.с. зазвичай має ширину захвату до півтора метра.

У якісних моделей кузов є оцинкованим, має мінімальну кількість деталей з пластику. Пластик досить крихкий і вразливий до перепаду температур. Тому багато пластикових елементів роблять трактор менш ефективним в плані тривалості експлуатації. Оцинкована сталь відрізняється міцністю, довговічністю і стійкістю до корозії. Відповідно її використання в процесі виробництва сучасних малогабаритних тракторів вітається практично усіма виробниками.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ