Головна : Новини

Головні переваги металопластикових вікон

, 21:14
0 1556
Металопластикові вікна

Практика показує: сьогодні покупка металопластикових вікон є кращим рішенням при будівництві нових житлових будівель та ремонті квартир в старих будинках. Такі профілі мають ряд переваг в порівнянні з іншими затребуваними аналогами — дерев'яними й алюмінієвими вікнами. Ну а далі, ми розглянемо основні причини, чому слід встановити металопластикові вікна у своє житло.

Основні плюси металопластикових вікон:

  • Тривалий термін актуальної експлуатації та стійкість до погодних явищ. Якісне металопластикове вікно гарантовано прослужить вам не менше 20 років при належному догляді. Вікно з матеріалу ПВХ прийме на себе й легко витримає такі атмосферні явища, як сніг, град, дощ, сильний вітер і різкий перепад температури повітря без відчутних змін в приміщенні.
  • Привабливий зовнішній вигляд. Якісні металопластикові вікна легко знаходять своє застосування в оформленні сучасного офісу та приватного житла. Сьогодні у покупця вікон є можливість замовити ексклюзивні дизайнерські рішення вікон із ПВХ — різних кольорів, форм і розмірів.
  • Герметичність. Такі вікна надійно захищають житловий або робочий простір від шуму й холоду ззовні. Причиною тому є герметичність стиків, поряд із застосуванням склопакетів. Також установка металопластикових вікон забезпечує зниження втрат тепла в зимовий період і, як наслідок, зменшує фінансові витрати по рахунках за опалення. А питання шумоізоляції буде також дуже важливий для квартир та офісів в межах більш-менш жвавого міста.
  • Простота використання. Пластикові вікна не вимагають особливого догляду. Профіль легко миється звичайними побутовими засобами без розчинників і абразивів. Також вікна не вимагають періодичної обробки захисними засобами, не вимагають вторинного фарбування, розкриття поверхні лаком і додаткового утеплення на зиму. Комплектація (фурнітура) - це також завжди якісні товари, які не вимагають постійної уваги власника до питань догляду.
  • Стійкість до вогню. ПВХ практично не горить, дуже легко гаситься та перешкоджає поширенню вогню. Відповідно, при замовленні вікон ПВХ ви додаєте собі ще один пункт в безпеці житла. Вікно перевіреного виробника завжди має сертифікати відповідності національним і міжнародним стандартам безпеки.
  • Безпека для життя та здоров'я. Матеріал металопластикових вікон безпечний для життєдіяльності дорослої людини, дитини та тварин. Не містить і не виділяє в процесі експлуатації шкідливих речовин, що закріплено профільними сертифікатами України та Євросоюзу.

Висновки

Все вищесказане як ніколи наочно ілюструє факт, що металопластикові вікна — найактуальніший вибір вікон для будь-якого будинку та офісу.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ