Головна : Новини

Переваги та недоліки електромеханічних замків

, 10:43
0 1140
електромеханічний замок

Як і будь-які інші механізми, електромеханічні замки мають свої переваги та недоліки, але в будь-якому випадку якісний фірмовий замок при правильній експлуатації буде служити вірою та правдою довгі роки. Давайте ж поговоримо про це детальніше. Ну а розповість нам про "+" та "-" електромеханічних замків співробітник інтернет-магазину houselock.com.ua, в якому їх безпосередньо можна придбати.

Переваги електромеханічних замків:

 • Надійність. У порівнянні з циліндровими та сувальдними, електромеханічні замки не вимагають додаткового захисту, оскільки принцип їх роботи полягає у взаємозв'язку двох механізмів.
 • Їм не потрібна постійна подача напруги. Досить просто раз на рік міняти батарейку, а якщо ви забули про це, то аварійне відкривання замків проводиться за допомогою приєднання батарейок крона. Однак для цього все ж варто викликати фахівців.
 • Тривала експлуатація. Електромеханічні замки зарекомендували себе вже давно, адже вони надійні та служать десятками років. Навіть при виникненні поломок ремонт дверних замків буде проведений досить швидко та безболісно.
 • Дистанційне управління. Один з найбільш привабливих нюансів при виборі замка. Їх актуально ставити як в офіси, так і в будинки, тому що ви можете з легкістю відкрити двері, не відриваючись від важливих справ.
 • Блокування. Замок можна заблокувати зсередини, і відкрити його буде неможливо, поки не буде проведене розблокування з введенням певної комбінації або подачі імпульсу з пульта.

Недоліки електромеханічних замків:

 • Бояться морозів і прямого попадання води на протязі тривалого часу. Замок не вийде з ладу, але необхідно буде провести ревізію його складових.
 • Ціна на установку замків є досить високою, а саме монтування — непростим. У комплексі все обійдеться вам досить дорого, проте зважте ціну особистих речей та запору безпеки, тоді ціна буде не такою вже й високою.

Рекомендації щодо використання та захисту електромеханічних замків

Купуючи електромеханічні замки, слід знати про наступні нюанси, які дозволять вам протягом довгого часу безпечно їх експлуатувати:

 • Захистіть свої замки від конденсату, прямого попадання води та перепаду температур.
 • Електромеханічні замки незручно використовувати в офісах, оскільки швидко зношується механізм.
 • До проводів, які приєднуються до замка, можна отримати доступ, тому слід купувати замки на батарейках або добре робити проводку.
 • Якщо Ви їдете на тривалий час, блокуйте замки від подачі сигналу на відкриття.
 • Варто встановити на конструкцію замка оповіщення при несанкціонований доступ. Це додатково допоможе убезпечити електромеханічний замок.

У будь-якому випадку установка електромеханічних замків має масу переваг, в порівнянні з англійськими та сувальдними. Це хороша альтернатива, що має автоматичне відкриття дверей та багато іншого. Тим більше що сам механізм буде надійно захований всередині дверей, і тільки по ключу досвідчений зловмисник може визначити тип запору, саме електромеханічні замки на даний момент є одними з найбільш захищених.

Хто виробляє електромеханічні замки?

Основними постачальниками електромеханічних замків є країни Європи, а саме Німеччина та Італія. Протягом всього часу і нині вони є найбільш надійними та якісними. Вони випускають безліч моделей, однак ціни на них досить високі.

Не варто вірити тому, що на ринку можна купити італійський або німецький замок, також вони не продаються і в неспеціалізованих магазинах. Якщо ви хочете придбати дійсно якісний замок від відомого виробника, слід шукати фірму-установника, найчастіше саме вони налагоджують пряме постачання замків і витратних матеріалів до них з-за кордону.

Найдешевші електромеханічні замки, які можна бачити на нашому ринку, випускають Китайські та Турецькі виробники. Вони часто йдуть в комплекті з дверним блоком. Якість у них досить висока, але значно відстає від Західних виробників.

У будь-якому випадку перед покупкою електромагнітного замка слід проконсультуватися з монтажником, дізнатися які бувають види таких замків, відмінні риси та принцип дії.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ