Головна : Новини

Переваги та користь відвідування фітнес клубу

, 20:30
0 3323
фітнес клуб

Щоб поліпшити своє самопочуття і постійно бути в тонусі, слід зайнятися фітнесом. Дані тренування роблять позитивний вплив на м'язи людини. Більш того, вони покращують кровопостачання та нормалізують роботу серцево-судинної системи. Цікавим є той факт, що відвідування фітнес-клубів дозволяє досягти духовної гармонії. Після регулярного виконання вправ людині захочеться вести активне та яскраве життя, займатися творчістю, слухати музику і т. д. Ну а далі, ми розглянемо основні групи програм, а також який вплив вони надають на організм людини. Ну а розповість нам про це співробітник столичного фітнес клубу "Софія Спорт" на Борщагівці.

Фітнес-вправи можна розділити на 5 основних груп, серед яких такі:

  • Силові програми. Вони роблять позитивний вплив на м'язову систему. Такі вправи сприяють не тільки розвитку витривалості та сили, а й поліпшенню фігури.
  • Кардіо-програми. Вони призначаються для поліпшення роботи серцево-судинної системи. Крім того, з їх допомогою у людини активно розвивається аеробна витривалість. Такі вправи роблять позитивний вплив на серце та поповнюють кров необхідною кількістю кисню, який надходить в організм в результаті фізичної активності.
  • Вправи, що розвивають гнучкість. Зараз найпопулярнішими програмами для розвитку гнучкості вважаються стретчинг і йога. Вони сприяють розширенню м'язів, в результаті чого руху людини стають пластичними, легкими та вільними. Великий плюс таких занять в тому, що вони зводять до мінімуму отримання як побутових, так і спортивних травм. У фітнес-клубі "Софія Спорт" працюють професійні тренери, які для кожного відвідувача розробляють індивідуальну програму.
  • Програми, які сприятимуть розвитку балансу та координації рухів. З їх допомогою відбувається активізація тих груп м'язів, які розташовуються глибоко та ніякої участі в щоденній діяльності не приймають. Вони здатні розвинути розтяжку та поліпшити стійкість тіла. Незаперечною перевагою цих занять є те, що вони не навантажують хребет і суглоби, а знімають нервово-м'язову напругу. Більш того, регулярне виконання вправ коригує та виправляє статуру.
  • Програми, які сприятимуть розвитку швидкісних і вибухових якостей. Великий їх плюс в тому, що вони дають можливість розвинути якості, які необхідні для реальних життєвих завдань. До них відноситься ходьба по слизькій дорозі, прогулянки по ускладненому маршруту, катання на роликах або ковзанах і т. д.

Переваги відвудування фітнес-клубу:

  • Заняття фітнесом дає можливість підтримувати відмінну фізичну форму та зміцнити тіло. За допомогою регулярних фізичних навантажень можна позбутися зайвої ваги та відрегулювати м'язову масу.
  • Регулярне відвідування фітнес-клубу дозволяє ендокринній системі виробляти серотонін (гормон щастя). З цього випливає, що фізична активність зводить до мінімуму появу стресу.
  • Під час заняття фітнесом дихання стає більш глибоким, завдяки чому кров краще насичується киснем.
  • Вчені з США стверджують, що відвідування фітнес-клубу допомагає боротися з негативними психологічними та психічними явищами. Вони також говорять, що люди, які виконують вправи, набагато швидше виходять зі стану депресії та не вимагають постійного застосування антидепресантів.
  • Проведення часу в фітнес-клубі дозволяє позбутися від захворювань хребта. Крім того, вправи істотно збільшують витривалість організму.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ