Головна : Новини

Вишиванка - модний та красивий одяг для дітей

, 13:45
0 2617
дитяча вишиванка

Останнім часом дитячі вишиванки стають все більш популярним предметом гардероба. Крім того, дитині прищеплюється повага до народних традицій та розуміння, що й одяг може висловлювати патріотичний дух. Крім усього іншого, подібні речі відрізняються неймовірною красою та стилем.

До слова, в 17-18 століттях такий одяг був не просто красивою частиною гардеробу, а й повноцінним оберегом. У той час батьки вважали, що вишиванки для дітей є гарантією захисту від страшних хвороб і різних труднощів. Коли про малюка говорили, що він народився в сорочці - це означало, що йому насправді пощастило з долею і вона буде прихильною до нього.

Далі, ми розберемо чому дитяча вишиванка - це такий затребуваний предмет гардероба? Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазина https://2kolyory.com/kids-wear, в якому безпосередньо можна придбати український одяг з вишивкою в Києві.

Основні "+" дитячих вишиванок:

  • Самі різні предмети гардероба можуть бути інтерпретовані в стилі вишиванки. Модель створюється за наступним принципом: форма і розміри виробу підбираються, враховуючи розмір вишитого малюнка. Красиві, яскраві національні орнаменти - це витончена прикраса подібних речей. Згідно з традиціями, символічні візерунки дійсно оберігають дитину від захворювань та невдач.
  • Це стильний та практичний одяг для повсякденного використання. Вишиванки для дітей шиють з натуральних матеріалів, що не завдають шкоди здоров'ю дитини. Такі текстильні вироби відрізняються гіпоалергенними властивостями, чудово вбирають вологу, повноцінно пропускають повітря, завдяки чому тіло постійно дихає, а рухи нітрохи не сковуються. Як показує практика, вишиванка і правда є гарантією комфорту дитини.

Нюанси вибору дитячих вишиванок

Ви часто звертаєте увагу на дитячі вишиванки? Якщо так, то напевно знаєте, наскільки красиво і яскраво вони виглядають. Наприклад, дівчатка, що йдуть в платтячках з візерунками квітів, а на волоссі яких присутня вінок, дійсно символізують нашу країну. Більш того, прекрасно спостерігати за тим, як хлопчики роблять перші боязкі кроки в сорочці та шароварах. Дитячі вишиванки вважаються справжньою окрасою для всіх малюків без виключення.

Сьогодні ті, хто одягає дітей в подібний предмет гардероба, автоматично прищеплюють любов до батьківщини, викликають патріотичні почуття, а це робить позитивний вплив на формування світогляду дочки або сина. Варто розуміти, що вишиванка є не лише парадним, а й щоденним одягом, тому ідеально підійде в якості подарунка.

Кожен малюнок вишивки є символом, який несе в собі приховане значення. Рослинні мотиви в орнаменті характерні для дівчаток, геометричні - для хлопчиків:

  1. Дівчата будуть чудово виглядати з зображеннями калини, що символізує жіночність та безсмертний рід.
  2. Хлопцям потрібно вибирати сорочки, які мають зображення дубового листя або геометричного орнаменту. Згідно з традиціями, ромбовидні малюнки вважаються символом сили та могутності.

Хоча варто зазначити, що на дитячих вишиванках не особливо багато візерунків в порівнянні з таким же одягом для дорослих.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ