Головна : Новини

Чому чоловіки ходять в барбершоп?

, 11:24
0 1510
барбершоп

Мілленіали точно знають, що хто такий «барбер» і що таке «барбершоп». Але людині, народженій в екс-радянських республіках, це дивний терміни. Далі, ми проллємо світло на ці загадкові слова. Ну а розповість нам про це співробітник столичного барбершопа "BRONE": https://barberbrone.com.ua/.

Що таке барбершоп?

Як відомо, чоловіки не люблять шопінгової метушні, на відміну від жінок. Те ж саме стосується процедур краси. Їм потрібно щоб все було просто, швидко та якісно. А ще краще — щоб поруч не було жінок. Чисто чоловічий «клуб».

Таким місцем є барбершоп. Тут і порядок на голові наведуть, і бороду підкоригують. Але найголовніше — спілкування. Справжнє чоловіче в спокійній обстановці. Іноді навіть з порцією віскі або іншого "чоловічого" напою.

Як виникли барбершопи?

«Barba» з латинської означає «борода». Звідси й «чоловіча» назва, оскільки жінки з бородами зазвичай не асоціюються. Перші перукарні для чоловіків з'явилися в Європі у XVIII столітті. Тоді виникла мода не тільки на стрижку шевелюри, але й бороди. Але на цьому чоловічий клуб не обмежувався. Робили все — від лікування дрібних порізів або навіть зубів до встановлення банок на спині у випадках такої необхідності.

Пізніше мода змінилася та бороди стали неактуальними. Але сьогодні все повернулося і не зустріти бороданя на вулиці просто неможливо.

Барбершоп — для душі

Покоління хіпстерів дуже прискіпливо до своєї зовнішності. І не тільки. Їм також подавай душевні бесіди та щоб все було красиво, але по-чоловічому. Тому такі заклади, де всі свої стали оазисами в людних сірих містах.

Крім укладання та стрижки клієнт барбершопу отримує безцінне спілкування і навіть поради по догляду за обличчям. Тож не дивно, що барбершопи припали до душі й зрілим чоловікам.

Які послуги можна отримати в барбершопі?

В першу чергу в барбершопі завершують ваш образ. Процедур набагато більше, ніж може здатися на перший погляд. А саме:

  • стрижка для чоловіків та хлопчиків;
  • коригування стрижки;
  • укладка;
  • стрижка і формування бороди;
  • моделювання вусів, бороди та брів;
  • гоління королів;
  • зафарбування сивини;
  • манікюр;
  • педикюр.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ