Головна : Новини

Де замовити якісний друк на чашках?

, 20:28
0 1649
друк на чашках

Хто ж у дощовий день, відмовиться залишитися вдома, щоб подивитися телевізор у колі сім'ї. Для того, щоб вечір пройшов комфортно можна зробити чай або каву і насолоджуватися не тільки вечором і напоєм, але і чашкою, з якої буде випито напій. Щоб завжди бути поруч, для підтримки близької людини, можна подарувати чашку з зображенням знака або написом, яка буде закликати до дій. Компанія «ФОТОрадость» пропонує зробити друк на чашках, щоб вся сім'я могла насолоджуватися своїм подарунком і відчувала турботу та підтримку близьких і рідних людей.

Етапи нанесення і створення макета

Щоб обраний логотип або знімок красиво і природньо виглядали на чашці треба звернутися до нас. Фахівці компанії мають багаторічний стаж роботи, тому якісно відредагують фотографію, виправлять контрастність, приберуть ефект червоних очей. Після редагування, вони приступають до друку макета, який буде згодом перенесений на поверхню виробу. Щоб зображення було якісним, його друкують на сучасному професійному устаткуванні – струменевих принтерах з особливими чорнилами, які вимальовують дрібні деталі і чітко передають кольори і відтінки наявні на знімку. Коли фарба висихає знімок накладають на кухоль і пресом розігрітим до 180 градусів, переносять зображення на виріб, фарба випаровується і вбирається в матеріал.

Принтер заправляється, спеціалізованими сублімаційонними фарбами, які можуть легко переходити з рідкого стану в твердий стан, а після в газоподібний при високих температурах.

Друк на чашках для компаній і приватних замовників

В залежності від побажань та потреб, можна замовити друк на чашках в різній кількості. Всі роботи будуть виконуватись після повної передоплати. Вартість робіт, можна розрахувати самостійно на сайті компанії, сайт автоматично підрахує суму Вашого замовлення, або з менеджером в приватній бесіді, також можна прорахувати скільки будуть коштувати додаткові послуги ретуш та подарункова упаковка.

Замовлений товар можна забрати самостійно або отримати на Новій Пошті, в будь-якому зручному місті України де є дана кур'єрська служба, також є власна кур"єрська доставка по місту Києву.

Співробітники «ФОТОрадость» допоможуть підібрати знімок або напис, швидко оформлять замовлення і виготовлять чашки, щоб продукція надана фірмою радувала володарів і дарувала їм щасливі посмішки.

Кожен може розраховувати на індивідуальний підхід до його замовлення, професійне виконання та якісний результат. Тому що ми "ФОТОрадость" і ми налаштовані на Вашу радість.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ