Головна : Новини

Автостраховка: основні переваги ОСАГО

, 22:41
0 1329
ОСАГО

Кожна людина під "страхуванням" розуміє отримання деякої грошової компенсації від страхового фонду, учасником якого вона є. Дійсно, під страхуванням потрібно розуміти певний вид комерційних відносин, спрямований на забезпечення страхового захисту людей та їхнього майна від різного роду небезпек. До речі, на сайті wiu.com.ua, ви безпосередньо можете оформити ОСАГО онлайн.

Основні види автострахування

Страховка авто може бути обов'язковою та добровільною. До обов'язкових, в першу чергу відносять:

  • ОСАГО;
  • страховий поліс пасажирів від нещасних випадків на залізничному, морському, повітряному та автомобільному транспорті;
  • страхування туристів від нещасних випадків;
  • медичний поліс та ін.

Обов'язкове страхування здійснюється в силу чинного закону України. Однак, існує ще і необов'язкове, тобто, добровільне страхування, яке охоплює найширше коло інтересів. Це може бути страховка, пов'язана зі здоров'ям, з особистим майном, з підприємницькою діяльністю і т. д. Чи варто оформляти цей вид страхування кожна людина вирішує сама для себе, дивлячись на те чи потрібно їй від чогось захиститися. Співаки страхують свій голос, спортсмени — своє тіло, підприємці страхують своє майно, свою участь у великих угодах і т. п.

ОСАГО

Нині, автостраховка ОСАГО є одним із найпоширеніших видів страхування. Нині жодна машина не може вийхати на дорогу без даного поліса. Цей вид страхування передбачає відшкодування збитку в разі дорожньо-транспортної пригоди потерпілому. Тобто страхова компанія застрахованого учасника дорожнього руху несе відповідальність за винуватця ДТП. Таке автострахування істотно полегшує розв'язання проблем, які можуть статися під час руху транспортного засобу. Застрахованій людині не потрібно нести подвійні витрати, їй потрібно буде лише подбати про ремонт своєї машини, витрати за ремонт машини, постраждалої внаслідок дій страховика відшкодує страхова компанія.

Процедура оформлення

Придбати поліс ОСАГО не складно. Його може оформити будь-яка особа, яка має право на керування транспортним засобом, будь то власник авто або його водій. Для цього необхідно або звернутися в офіс страхової компанії, або замовити поліс через Інтернет. Даний поліс не тільки гарантує відшкодування збитків усім учасникам дорожнього руху, а й дозволяє швидко вирішити конфліктні ситуації.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ