Головна : Новини

Чим термоноски відрізняються від звичайних шкарпеток?

, 21:57
0 2006
термоноски

Кожній людині знайоме відчуття замерзлих ніг і для кожного воно неприємне та загрожує небажаними наслідками. Тому в зимовий час, багато хто намагається укутати стопи тепліше, надягаючи не одну пару шкарпеток. Щоб уникнути подібних незручностей, на ринку одягу з'явилися термоноски, які в залежності від складу і правильного застосування здатні забезпечити тепло ногам навіть в сильні морози. У чому ж їх сила і чим вони відрізняються від звичайних шкарпеток? Нумо розберімося. А розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://adrenalin.kiev.ua/odezhda/thermo-socks, в якому їх безпосередньо можна придбати в Україні.

Звичайні шкарпетки vs термоноски

Недовіра до чогось нового, неперевіреного можна побачити на кожному кроці. Це стосується і термоносків. Багато людей вважають їх черговим рекламним ходом, не розуміючи, чим вони відрізняються від звичної вовняний пари шкарпеток, крім вартості, адже ціна термоносків значно вища.

Відмінності та переваги термоносків

В першу чергу термоноски відрізняються від звичайних своїм складом. Вони бувають:

  1. натуральні;
  2. синтетичні;
  3. комбіновані.

Натуральні (бавовняні, вовняні), підходять для людей з низькою фізичною активністю. Дані матеріали добре зберігають тепло, за рахунок особливого пористого плетіння, якого немає у звичайній парі шкарпеток, але вони не справляються з виведенням вологи назовні.

Синтетичні термоноски — це моделі для активних людей, які перебувають в постійному русі. Спеціальні матеріали ідеально справляються з відведенням зайвої вологи, залишаючи ноги сухими навіть при максимальній рухливості.

Комбіновані термоноски містять переваги натуральних і синтетичних. Внутрішній, прилеглий до стопи синтетичний шар, вбирає вологу, а зовнішній (натуральний) - надовго зберігає тепло. Такі термоноски підходять для ситуацій з різкими перепадами температур.

Крім складу, поєднання матеріалів і особливого плетіння, термоноски мають також і інші вигідні відмінності:

  • Вони щільно прилягають до стопи, і виключають натирання за рахунок особливих плоских швів.
  • Області постійного стирання — носки та п'яти, ущільнені, що значно подовжує життя термоносків.
  • Деякі пари мають антибактеріальні властивості, які не тільки справляються з неприємними запахами, а й перешкоджають розвитку грибка або появи алергічних реакцій.
  • Термоноски відмінно підходять людям похилого віку, з низькою активністю або захворюваннями ніг.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ