Головна : Новини

Сухі сніданки Start

, 22:25
0 2951
Сухі сніданки Start

На полицях супермаркетів можна знайти безліч різних сухих сніданків, які пропонують різні компанії. Вони розрізняються не тільки за складом, але й за формою, кольором, упаковкою, різними "бонусами" для дітей. Зорієнтуватися в такому широкому спектрі продукції нелегко, тим більше, що всі вони зарекомендували себе, як смачний та цінний продукт. Серед продукції на полицях магазинів майже всюди можна знайти гарні упаковки - "Старт, сухі сніданки". Вони мають привабливу ціну і представлені широким асортиментом різних смаків і видів. "Start, сухі сніданки" - це продукція, що випускається підприємством "Лантманнен Акса": http://start-ukraine.com/, яке було створено на базі Бориспільського заводу.

Чому варто зупинити свій вибір на сухих сніданках "Старт"?

Вся продукція проходить контроль якості, починаючи з вибору сировини та закінчуючи кінцевими продуктами. Сухі сніданки цієї марки випускаються на англійському обладнанні APV-Baker. При виробництві сухих сніданків "Start" застосовують унікальну технологію екструзії. Перевага цієї технології полягає в застосуванні поєднання різкого перепаду тиску та високих температур при обробці зерна.

Процес термічної обробки зерна відбувається дуже швидко, завдяки чому сухі сніданки "Старт" зберігає всі вітаміни та корисні речовини. Ця технологія дозволяє отримувати якісні натуральні продукти, які не містять холестерину, в яких збалансовані клітковина та корисні речовини. Добірні сорти пшениці, кукурудзи, вівса, ячменю та інших злаків — основа високоякісних продуктів "Start". Кожні півтори години на заводі проводять вимірювання основних фізико-хімічних і органолептичних показників.

Кожен етап виробництва контролюється та обслуговується оператором. Завдяки цьому продукція "Старт" не тільки смачна та корисна, але й відповідає світовим стандартам якості.

Найпопулярніша продукція

Торгова марка "Start!" вперше з'явилася в 1997 році. Тоді на ринку було представлено лише 2 види сухих сніданків цієї марки. Нині асортимент компанії розширився та налічує 30 найменувань:

  1. Одним з найпопулярніших продуктів марки "Start Сухі сніданки" є кукурудзяні пластівці "Start!". Це смачний і корисний сухий сніданок, збагачений вітамінами та корисними речовинами, який люблять не тільки діти, а й дорослі. Сухий продукт складається з кукурудзяної крупи, цукру, ячмінно-солодового екстракту, солі та мінерального комплексу, який містить такі елементи, як: селен, марганець, залізо, йод, мідь та цинк. 100 грамів даного продукту містять від 10 до 12 відсотків добової норми споживання мінеральних речовин.
  2. Інший популярний продукт компанії — подушечки з начинкою "Шоколадні". Їх можна вживати як з теплим, так і з холодним молоком. Це поживний та корисний продукт. Він виробляється з: пшениці, цукру, кукурудзяного масла, какао-порошку, вівсяної крупи, кукурудзяного крохмалю, сухого молока, сухої молочної сироватки, солі, натурально-ідентичного ароматизатора — ваніліну, лецитину та вітаміну Е.

Вся продукція даної компанії цінується споживачами не тільки за доступні ціни, а й за високу якість та смак.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ