Головна : Новини

Система Nicot: що це таке?

, 21:47
0 910
Система Nicot

Система Nicot є видозмінену варіацію або доопрацьованою системою сот Джентера. В основі системи полягає ідея виведення маток. Завдяки цій системі ця ідея реалізується без перенесення самої личинки. Раніше її переносили з материнської сім'ї в самостійно виготовлену з воску мисочку, де вона прищеплювалася на мед або маточне молоко. Це був складний, трудомісткий процес. Тепер же, завдяки системі Nicot, яка виробляється у Франції, виводити бджолиних маток стало дуже просто та легко. До речі, в Україні її можна придбати в інтернет-магазині uleyshop.com.

Вона дозволила зробити племінну роботу ще більш легкою та виводити стандартних великих маток в чітко визначені терміни. Головна перевага системи Nicot, як і Джентерського стільника, полягає в можливості виведення необхідної кількості маток без перенесення личинок. Остання операція вимагає наявності певного досвіду, хорошого зору та вправності. І навіть в цьому випадку частина личинок буде пошкоджуватися, а решта можуть виявитися різного віку та будуть розвиватися з різною швидкістю.

З чого складається система Nicot?

Система Nicot для виведення маток складається з пластикової підставки, закритої кришкою, в яку вставляються мисочки для засіву маткою. Всього один набір вміщує 110 мисочок, які будуть засіяні за лічені години, тому весь розплід з цих яєць виявиться одного віку та якості.

Головні плюси системи Nicot

Основними перевагами, які можуть переконати вас купити цю систему, є:

  • значне прискорення процесу щеплення личинок на рамку;
  • дуже високий ККД роботи, адже засів і мисочок, і прийом личинок в сім'ю відбувається з ефективністю до 100 %;
  • можливість багаторазового використання стільника;
  • проста і відпрацьована технологія, яку легко освоїти навіть новачкові.

Крім племінної роботи на пасіці, систему Nicot можна використовувати для збору маткового молочка. Тут особливо корисною виявиться її хімічна інертність, адже стерильність при отриманні цього продукту бджільництва дуже важлива. Так що, навіть якщо у вас невелика пасіка, і ви порахували більш доцільним купити маток певної породи, ніж виводити їх самому, тоді система Nicot стане корисною при отриманні дорогого маточного молочка або підсадки придбаних особливо цінних маток, які були запліднені штучно.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ