Головна : Новини

Що потрібно знати про зовнішню рекламу?

, 13:00
0 1666
зовнішня реклама

Неможливо уявити вулиці сучасних міст без великої кількості магазинів і затишних кафе, які прагнуть залучити покупця усіма можливими способами. Причому, способів залучення клієнтів сила-силенна, і це безліч постійно поповнюється новими креативними рішеннями та ідеями. Але центральне місце при вирішенні питання про притягнення клієнтів «з вулиці» займає зовнішня реклама. Саме вона є сучасним рушієм торгівлі. Далі, ми розглянемо її основні різновиди. Ну а розповість нам про це співробітник київської компанії "Гудвіл Дизайн сервіс": https://gudvil.com.ua, яка безпосередньо виготовляє зовнішню рекламу.

Різновиди зовнішньої реклами

Сьогодні є величезна кількість варіантів використання зовнішньої реклами велика кількість. Але найпопулярнішими є:

  • об'ємні літери;
  • неонова реклама та вивіски;
  • світлові короби.

Об'ємні літери — це один з найперших представників зовнішньої реклами. Як видно з назви, це класичні вивіски, але при цьому мають об'ємні літери. Це необхідно для додання власного стилю вивісці магазину, кафе або будь-якого іншого закладу, а також для того, щоб її легко було прочитати здалеку, в темряві або при поганій погоді. В залежності від матеріалу, що застосовується при їх виготовленні (пластик, метал, гума), об'ємні літери, не дивлячись на уявну простоту, бувають різних видів: з підсвічуванням і без нього, статичні та динамічні й т. д.

Неонова реклама приваблює клієнтів шляхом використання неонових трубок, що утворюють своєрідний світловий ефект, особливо разючий в темний час доби. При цьому варто відзначити, що ця реклама належить до маловитратних, оскільки вона економічна, не вимагає особливого догляду, має великий термін служби та легка в установці та демонтажі. Окрім того, завдяки їй можна створити напис будь-яких кольорів, який прикрасить вітрину, вивіску та навіть інтер'єр будь-якого закладу.

Світлові короби
, так звані «лайтбокси» (від англійських слів «light» - світло і «box» - коробка) - це один з самих популярних і найбільш часто використовуваних видів зовнішньої реклами. Як й інші види інструментів для залучення уваги потенційних клієнтів, світлові короби прекрасно справляються з цією функцією як в денний, так і в нічний час доби, завдяки тому, що вивіска має внутрішнє підсвічування, що використовується в темряві.

Висновки

Хочете залучити відвідувачів? Компанія "Гудвіл Дизайн сервіс" має великий досвід виготовлення зовнішньою рекламою, а також володіє всім необхідним обладнанням і висококваліфікованими фахівцями, готовими втілити будь-які ваші ідеї та побажання в життя. Замовте у неї зовнішню рекламу та ефект не змусить себе чекати!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ