здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Втома - наш ворог чи друг

Вересень 22 2014

Коли тонус людини послаблюється, відчувається брак енергії, настає стомлення. Настає воно після тривалої фізичної, інтелектуальної роботи, або ж після емоційно-психологічного напруження.

Основними характеристиками втоми є сонливість, м'язова слабкість, відсутність працездатності, апетиту, небажання що-небудь робити, хочеться багато лежати, пригнічений настрій.Результатом стомлення може стати перевтома, при якому виникають сильні, безсоння, депресія, занепад сил. &Nbsp;

По першому враженню, стомлення можна прирівняти до, в деякій мірі, захворювання, а значити це явище згубний і шкідливе . Але не все так погано, як ми собі уявляємо. Давайте ж розберемося, що таке добре,а що таке погано.

У ті моменти, коли робочий вже не в силах виконувати свою роботу, коли спортсмен не може досягти успіху несила, звичайно ж, стомлення класифікується як шкідливе і непотрібне, як недруг.

Ми описали, що стомлення, безперечно, має негативний вплив на організм, що є погано. Але існує й другая сторона медалі, яка свідчить про те, що та ж втома має і позитивний характер впливу на наш організм, вона приносить і користь.

Отже, стомлення, як з'ясувалося, грає захисну роль, воно охороняє важливі органи від зайвої розтрати енергії, виснаження. Швидку стомлюваність вищої нервової системи можна порівняти з передіохоронна клапаном. Тоді відбувається гальмування діяльності організму, що призводить до дискоординації, неузгодженості робочих функцій, тобто порушується звичайний стан людини.

Ще один аргумент на користь стомлення, воно є передумовою підвищення працездатності в ході занять, тренувань, процесів праці . Це явище називается принципом суперкомпенсації, або ж сверхвосстановления.

В результаті великих витрат енергії відновлення відбувається з надлишком. Тому ресурси в якийсь момент переходять вихідний рівень. Перевантаження, тоесть втома, здійснює суперкомпенсацію, відновлює втрачені сили. Але це говориться не про занадто великих перегрузке.

Можна зробити висновок, що стомлення є своєрідною охоронною, захисною реакцією, яка сприяє подальшому зростанню працездатності. Головне, не доводити організм до виснаження, адже, що занадто — не є добре.

← Професійний салон краси Що таке мезотерапія  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен