Головна : Новини

Прикрашаємо кімнату повітряними кулями

, 23:05
0 3449
повітряні кулі

Повітряні кулі - доступний елемент оформлення кімнати для будь-якого свята. Грамотне використання кульок при оздобленні приміщення дозволяє створити атмосферу свята. На сьогоднішній день існує безліч видів повітряних куль. Тому ці вироби підійдуть для оформлення залу як для дня народження дитини, так і для Нового року. До речі, за доступною ціною ви может їх придбати в інтернет-магазині ДонШар.

Повітряна кулька - універсальний елемент декору. Грамотне використання кульок при оздобленні приміщення дозволяє створити атмосферу свята. Існують десятки варіантів оформлення кімнати кулями. З них роблять незвичайні фігури: арки, фонтани, тварин, банти і т. п. Кімната набуває святкового вигляду, навіть якщо ви просто розподілили повітряні кульки по периметру. Далі, ми розглянемо основні переваги повітряних куль. Ну а розповість нам про це співробітниик інтернет-магазину ДонШар, в якому їх безпосередньо можна придбати за доступною ціною.

Переваги повітряних кульок, у якості прикраси для кімнати:

  • доступна ціна;
  • універсальність в застосуванні;
  • можливість самостійного оформлення без допомоги професіоналів.

Прикрашаємо кімнату повітряними кулями

Повітряна кулька - улюблений атрибут з дитинства. Простий оберемок куль здатний підняти настрій, що благотворно впливає на загальну атмосферу урочистості. Повітряні фігури, виконані професіоналами, стануть незабутнім елементом оформлення. Деякі з них можна зробити самостійно, але складні «повітряні скульптури» краще довірити фахівцям.

Світлові кулі для яскравого свята

Для вечірніх свят і темних кімнат вибирають світлові кулі. Унікальність цих кульок полягає в тому, що всередині їх оболонки розташовані світлодіоди. Такі імпровізовані світильники створюють романтичну атмосферу. Ці кулі виглядають на будь-якій вечірці як елемент шику. Їх можна розташувати під стелею або встановити біля дверних прорізів.

Не обмежуйтеся в оформленні єдиним атрибутом

Повітряні кулі створюють неперевершену атмосферу свята, але при оздобленні кімнати не варто використовувати тільки їх. Оформлення святкової кімнати стане набагато цікавішим, якщо розбавити кульки іншими елементами декору. Паперові гірлянди - доступні за ціною і не менш популярні інших атрибутів святкового оздоблення. Їх поєднання з повітряними кулями виглядає досить ефектно. Також з кульками поєднуються банти, квіти, аксесуари з паперу, атласні стрічки і багато інших елементів оформлення.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ