Головна : Новини

Антирубцеві засоби: як знайти ефективний?

, 18:33
0 1175
шрам

Сьогодні на полицях аптек є величезна різноманітність засобів, які створені з метою допомоги в позбавленні від шрамів. Але наскільки вони ефективні, і як вибрати серед них найкращі? Про це можна судити, розібравшись в особливостях їх дії. Позитивною властивістю сучасних антирубцевих мазей, кремів, масел та гелів є їх нешкідливість. Більшість таких препаратів абсолютно безпечні, і навіть якщо рубець залишиться на своєму місці, ваш організм анітрохи не постраждає. Попри таку нейтральну дію, погодьтеся, хотілося б досягти тієї мети, яку ви перед собою ставите, і назавжди позбутися від шраму.

Особливості вибору антирубцевих засобів

Ваш вибір буде залежати від типу рубця, його глибини та тривалості перебування на шкірі. Наприклад, ледь помітні бліді смужки можна прибрати після тривалого використання бактерицидних масел і ранозагоювальних кремів. Від більш серйозних уражень шкіри, пов'язаних з операціями або травмами, позбутися буде набагато складніше.

Сучасні антирубцеві засоби мають у своєму складі масу корисних для шкіри компонентів (мінерали, вітаміни, ефірні масла і т. д.). Таким чином, препарат може володіти не тільки загоюючим та бактерицидним, але і живильним пом'якшувальним ефектом.

В основі всіх лікарських засобів лежить механізм активізації синтезу колагену та еластину в шкірі, а також прискорення кровообігу. Від рубців, які мучать людини довгі роки, допомагають позбутися препарати на основі компонентів сполучної тканини. Спеціальні ферменти цих препаратів не тільки прискорюють синтез колагену, а й руйнують зайві, відмерлі клітини.

НАСКАР - сучасних засіб від усіх типів рубців

Одним із найбільш ефективних сучасних засобів для позбавлення від рубців є силіконовий гель НАСКАР. Якщо він буде застосовуватися відповідно до інструкції, то дуже швидко перетвориться в тонку силіконову плівку. Даний захисний шар є водонепроникним і газопроникним, він захищає і зволожує рубець від бактеріального та хімічного впливу, а також дає шраму можливість нормалізувати синтез колагену. Гель НАСКАР розгладжує та пом'якшує рубці, усуває дискомфорт і свербіж, а також зміна кольору та почервоніння рубців. Даний препарат однаково ефективно бореться проти рубців різної природи походження.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ