Головна : Новини

Вплив куріння на судини

, 21:18
0 513

Вчені в Канаді провели дослідження і з'ясували людини. В експерименті поучавствовать1000 курців, у яких був інсульт. В результаті дослідження вчені з'ясували, що куріння викликає утворення холестеринових бляшок, і як наслідок зростає ймовірність відриву тромбу, тобто - ішемічного інсульту. Крім того,   в 4 рази збільшується ймовірність розриву судин і в результаті отримуємо крововилив головного мозку.

Давайте детально розглянемо, які саме процеси можуть стати причиною інсульту в курця. По-перше це сигаретний дим, що являє собою море токсичних речовин, які потрапляють в легені, далі всмоктуються в кров і по артеріях переносяться по всьому тілу, включаючи серце і мозок. Токсини, в свою чергу, взаємодіють з тромбоцитамиі змінюють свої властивості, як результат: з'являються тромби в артеріях. Так, в певний момент наші артерії засмічуються, з'являються тромби, як результат: мозок і серце не отримує достатньо кисню в крові, що в слідстві через деякий час призведе до інсульту.

Якщо людина пережив інсульт продовжує палити - ризик повторногоінсульту збільшується в 10 разів! І не один лікар не дасть гарантію, що 2-й інсульт чи не стане останнім.

Нікотин має негативний вплив на роботу судинної системи і, зокрема, серця. Через нікотину наднирники виділяють гормони, що викликають спазми судин. Також підвищується артеріальний тиск, що, в свою чергу, змушує сердце працювати інтенсивніше і витрачати більше енергії щоб змусити кров двигатся по судинах. Загалом, активне куріння приносить величезний збиток для судин.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ