Головна : Новини

В яких випадках може знадобитися консультація лікаря-уролога?

, 09:29
0 2524
уролог

Переважна більшість людей впадає в розгубленість відразу після того, як виявляє у себе будь-які проблеми зі здоров'ям. Це обумовлено тим, що вони не знають, до якого лікаря необхідно звертатися за допомогою, особливо якщо це стосується сечостатевої системи. Для того, щоб виправити цю ситуацію, далі ми розглянемо хто такий уролог і його компетенції. Ну а розповість нам про це співробітник медичного центру "Дельта Мед": https://delta-med.com.ua/directions/urologiya/, в якому безпосередньо можна записатися на консультацію до цього спеціаліста.

Хто такий уролог і чим він займається?

Відразу хочемо розвіяти міф — лікар-уролог не є суто чоловічим лікарем, як багато людей вважають. Він займається ще й жіночими проблемами, причому досить часто. По суті можна сказати, що його спеціалізація, це різні хвороби сечостатевої системи, а також репродуктивне здоров'я людини. Взагалі урологія є самодостатньою наукою, але водночас досить тісно межує з гінекологією, а також андрологією. В основному лікарі-урологи лікують такі захворювання, як:

  1. цистит;
  2. нетримання сечі;
  3. баланіт;
  4. камені в нирках;
  5. різні запалення.

Відповідно якщо ви помітили у себе проблеми саме в цій області, то слід відправлятися безпосередньо до лікаря-уролога. До речі, не можна не згадати й той факт, що багато урологів є вузькоспеціалізованими фахівцями. Наприклад, є урологи-гінекологи, які займаються виключно лікуванням хвороб у жінок. Також є лікарі-урологи, які присвятили себе лікуванню дитячих захворювання або недоброякісних новоутворень. Це звичайно далеко не повний перелік всіх спеціалізацій, але головна думка і без того зрозуміла.

Симптоми при яких варто звернутися до уролога:

  • По-перше, це біль в області нирок. Вона може бути найрізноманітнішою, наприклад, як різкою і нетривалою, так і тривалою та ниючою.
  • Ще до лікаря-уролога варто звертатися якщо у вас почалися проблеми під час здійснення статевого акту.
  • Ну а якщо ви помітили в сечі присутність крові, тоді не варто затягувати з візитом до уролога, адже це може бути симптомом цілого ряду дуже небезпечних для життя і здоров'я захворювань, які необхідно починати лікувати в найкоротші терміни.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ