Головна : Новини

Навіщо утеплювати фасад?

, 15:34
0 1802
утеплення фасаду

В наш час, коли ціни на енергоресурси ростуть з небаченою раніше швидкістю, питання їх економії стало як ніколи актуальним. Найбільшим "пожирачем" енергоресурсів, як відомо, є опалення. Саме тому, тепловтрати при опаленні дому мають бути зведені до мінімуму. Ну а досягти цього можна, якісно утепливши фасад будинку. Далі, ми безпосередньо розглянемо його основні переваги.

Головні "+" утеплення фасаду

Утеплення фасаду Львів в даний час є вкрай важливим і необхідним моментом, бо воно дає безліч переваг мешканцям будинку. Тим більше для проведення даної процедури не потрібно чекати моменту, коли буде потрібна повна реконструкція будівлі, капітальний ремонт або інші обставини. Утеплювати фасад можна в будь-який час.

Основними перевагами утеплення фасадів є:

  • Теплоефективність. При якісному утепленні фасадів з'являється можливість суттєво зберігати енергію, а також раціонально її використовувати.
  • Економія. Попри те, що утеплення фасадів досить витратна справа, але воно окупає себе за один сезон, оскільки сприяє зниженню витрат на високі комунальні платежі за опалення квартири або будинку.
  • Екологічність. Всі матеріали, використовувані при утепленні фасадів мають високі показники екологічності, що сприяє збереженню навколишнього середовища.

Фахівці відзначають, що ефект після утеплення відчутний буквально відразу, оскільки взимку відразу у квартирі стане тепліше, а влітку буде прохолодніше.

Що буде, якщо не утеплити фасад?

Думки про те, що утеплення фасадів марна річ — це абсурд. Ви запитаєте: "Чому так?". Відповідаємо:

  • По-перше, якщо не утеплити фасад, то кожен помітить ефект "дистрофії гаманця", а особливо в розпал опалювального сезону.
  • По-друге, відсутність якісного утеплення призводить до значних теплових втрат.
  • По-третє, якщо вчасно не утеплити фасад, то стіни будівлі будуть піддаватися руйнівному впливу зовнішніх агресивних середовищ, що незабаром спричинить руйнування фасаду.

Висновки

Ось саме тому кожній розсудливій людині, яка піклується про своє здоров'я, здоров'я своєї родини, про створення воістину комфортабельних умов для проживання, а також про конструктивну цілісність стін необхідно утеплювати фасад.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ