Головна : Новини

Система Raumplus - найнадійніші двері для шаф купе

, 22:33
0 1728
Система Raumplus

Двері Raumplus для шаф купе і гардеробних відрізняються високими експлуатаційними властивостями та різноманітністю дизайнерських рішень. Їх виготовляють на основі алюмінієвого профілю німецького виробництва — це справжній преміум-клас. Більш детальну інформацію можна дізнатися на офіційному сайті https://raumplus.ua/.

Основні переваги профіля Raumplus:

  • Двері-купе переважно використовуються в гардеробних або шафах, що означає часту кількість відкриттів і закривань протягом дня. І всім хочеться, щоб конструкції дверей служили максимально довго, працювали справно, плавно ходили, і щоб про заміну деталей мова не заходила б якомога довше. І тут потрібно відзначити, що термін експлуатації дверей-купе безпосередньо залежить від використаних матеріалів і якості систем розсувних дверей.
  • Система Raumplus - це добре відома на українському ринку вбудованих меблів алюмінієва система профілів для дверей-купе. Дана система йде тільки німецького виробництва, що є гарантією високої європейської якості. До того ж лінійка видів і розмірів профілів, фурнітури, з різними варіантами дизайну дозволяє виготовити дуже красиві та стильні двері та шафи-купе.
  • Всі комплектуючі Раумплюс — профілі, направляючі, верхні та нижні ролики, доводчики, фурнітура виробляються тільки в Німеччині та мають великий гарантійний термін (експлуатаційний термін дверей Raumplus один з найбільших серед усіх існуючих систем дверей-купе).

Фактори надійності дверей для шаф-купе Raumplus:

  1. Особливий матеріал профілю. Профіль Раумплюс виготовляється з особливого сплаву з первинного алюмінію. Виготовляється він методом екструзії з використанням прес-інструменту. Покриття профілів «під дерево» досягається за рахунок обкутування профілю ПВХ-плівкою, однотонні профілі піддаються анодуванню.
  2. Особлива конструкція роликів. Нижні ролики мають тефлонове покриття, яке не вимагає мастила та забезпечує найбільшу плавність ходу двері. Практика показує, що така конструкція роликів дає підвищену міцність.
  3. За рахунок надійності профілю і високих показників стійкості роликів, системи Raumplus дозволяють виготовити шафи-купе заввишки понад 3 метрів, що просто незамінне при виготовленні офісних шаф-купе, вбудованих шаф для заміських будинків і просто квартир з високими стелями.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
4 (голосів: 4)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ