Головна : Новини

IELTS: що потрібно знати?

, 14:19
0 993
IELTS

IELTS - це міжнародна система тестування з англійської мови. Була розроблена трьома знаменитими освітніми організаціями. Іспит IELTS був створений на основі попередніх тестів з англійської мови кращими лінгвістами та філологами світу. Спочатку тест IELTS розроблявся спеціально для іноземних студентів австралійських ВНЗ. Але, з часом, він отримав світове значення. Сертифікат IELTS стали приймати не тільки навчальні центри, а й міжнародні компанії та посольства. Тест IELTS мав чітку структуру, зрозумілу кандидатам з різних країн. Завдяки цьому за перші п'ять років кількість охочих збільшувалася на 140,000 кандидатів на рік.

Тепер сертифікат IELTS можна здати в тест-центрах 121-ої країни світу. 7 000 організацій і навчальних центрів довіряють результатам цього тесту. В їх число входять найкращі університети Великобританії. І це не випадково, оскільки основними розробниками іспиту IELTS є фахівці саме цієї країни. А також, за основи розробки тесту IELTS, в першу чергу, були взяті іспити Cambridge ESOL. Далі, ми розглянемо структуру та основні особливості цього тесту. Ну а розповість нам про це співробітник мовного центру tower.ua, в якому можна пройти підготовку до IELTS в Києві.

Структура іспиту IELTS

Тест IELTS має зручний формат, що дозволяє найбільш повно перевірити всі мовні навички кандидата. Тест складається з наступних частин:

 1. аудіювання (listening);
 2. читання (reading);
 3. лист (writing);
 4. говоріння (speaking).

Для модуля Academic, який необхідний при вступі до університетів Великобританії, в частинах Reading і Writing завдання відрізняються від модуля General.

Частина Reading Академічного модуля містить 3 частини, кожна з яких представляє собою текст з 650-1000 слів, взятий зі спеціалізованих газет і журналів (наукові статті).

Частина Writing включає 2 завдання:

 • перше завдання (150 слів) - звіт-аналіз на основі опису спеціалізованого графіка або графічного малюнка;
 • друге завдання (250 слів) - твір на теми з різних спеціалізованих сфер (соціальні, гуманітарні, математичні та інші науки).

Особливості IELTS

 1. IELTS ділиться на два модулі: Academic і General, що враховують те мовне середовище, в яку потрапить кандидат після здачі тесту. Модуль General необхідний для проживання та роботи в англомовних країнах. Модуль Academic призначений спеціально для тих, хто збирається вчитися в іноземних ВНЗ. І він ідеально підходить для студентів університетів Великобританії, бо найбільш детально перевіряє спеціальні терміни та вміння говорити на наукові теми. Також цей модуль затребуваний в організаціях, де необхідні спеціалізовані знання англійської мови.
 2. Тест розроблений престижними організаціями. Це: University of Cambridge ESOL Examinations (Cambridge ESOL), British Council і IDP: IELTS Australia.
 3. Іспит IELTS враховує цілі кандидатів через можливість здачі по модулях.
 4. Формат тесту IELTS, правила здачі та реєстрації єдині для всіх тест-центів світу. Здати його можна в будь-якій країні.
 5. З форматом і системою оцінки знайомі багато міжнародних ВНЗ і компанії світу. Тільки тест IELS має 9 - бальну систему оцінки, яка популярна у Великобританії.
 6. Понад 150 ВНЗ Великобританії вимагають саме сертифікат IELTS при вступі на навчання.потрібно знати
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
4 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ