Головна : Новини

Який метод лазерної епіляції краще для видалення волосся?

, 17:44
0 1976
лазерна епіляція

Є багато способів видалення небажаного волосся. Але позбутися його назавжди можна за допомогою лазерної епіляції (це найпростіший і безболісний спосіб на даний момент). Діодний лазер використовує пучок світлової енергії (лазерний промінь), а не світло лампи як у фотоепіляції — це неефективно і безрезультатно.

Лазерний промінь проникає в шкіру на задану глибину та пошкоджує волосяну цибулину, з якої росте волосся. За допомогою діодного лазера можна усунути волосся будь-якого кольору, довжини та товщини, крім сивого і пушкового.

Протягом процедури, для зниження дискомфорту від слабких больових відчуттів, а також для усунення почервоніння, використовується метод охолодження лазерної головки. Під час процедури температура наконечника складає 4 0 С. Діодний лазер використовує пучок світлової енергії на довжині хвилі приблизно 800 нанометрів в інфрачервоному спектрі, в області ефективного поглинання меланіну.

Нині існує кілька десятків різних систем видалення небажаного волосся за допомогою лазерів для епіляції. Але не всі вони ефективні та безпечні, а також не можуть гарантувати отримання від курсу пройдених процедур бажаний результат. Більш детально про них можна прочитати на сайті https://lazer-epilyaciya.kiev.ua/lazer.

Самі поширені лазери для епіляції:

  • Рубіновий. Він виробляє червоне випромінювання з довжиною хвилі 690 нм — в максимумі поглинання меланіном. Гемоглобін при даній довжині хвилі поглинає слабо. Рубіновий лазер виробляє світлові імпульси тривалістю близько 2-3 мс. Так як метою для даного лазера є виключно меланін, даний вид епіляції непридатний при засмаглій шкірі, а також для світлого волосся. Зазвичай використовується на пацієнтах з III типом шкіри, якщо його використовувати на пацієнтах з I, II, IV тобто велика частка ймовірності розвитку гіперпігментації.
  • Олександритовий. Цей лазер виробляє випромінювання з довжиною хвилі 730 нм, також як і рубіновий він характеризується мінімальним поглинанням гемоглобіну і сильним поглинанням меланіну. Тривалість імпульсів становить 5, 10, 15 і 20 мс. Олександритовий — швидший лазер в порівнянні з рубіновим, дозволяє без будь-яких ускладнень прибрати волосся у людей з I, III типом шкіри.
  • Неодимовий. Цей лазер буде ефективний для пацієнтів з досить темною шкірою, але ризик розвитку побічних ефектів теж великий.
  • Діодний. Такий лазер виробляє невидимий пучок світла на довжині хвилі 800 нм в інфрачервоному спектрі, тобто також в області сильного поглинання меланіном. Тривалість імпульсу — від 10 до 400 мс, частота до 2 Гц. Діодний лазер не може забезпечити ефективну епіляцію світлого та рудого волосся. Ефективний на пацієнтах з I, II, III, IV, V, VI типами шкіри.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ