Головна : Новини

Чому люди беруть кредити та чи варто це робити?

, 12:13
0 2877
кредит

Є гарний вислів: «Ніколи не говори ніколи». Але чомусь багато хто не застосовують його до кредитів. Люди голосно заявляють: «Що, кредит?! Так я ніколи не візьму кредит! Там же обман і божевільна переплата!». Однак ми не можемо передбачити майбутнє, відповідно, свої майбутні витрати і потреби теж не можемо спрогнозувати на 100 %. Далі, ми переглянемо основні ситуації, коли люди беруть кредити. Ну а розповість нам про це співробітник банку "Кредит Дніпро": http://kreditdnepr.com.ua/, в якому безпосередньо можна оформити кредит на вигідних умовах.

Основні «живі причини» штовхають людей на оформлення кредитів:

 • Бракує грошей до зарплати.
 • Потрібно терміново віддати борги.
 • Можливість купити більш дорогий подарунок своїй близькій людині (ніж передбачалося спочатку).
 • Купити те, що ви ніколи не могли собі дозволити придбати за готівку.
 • Вирішити проблеми зі здоров'ям (платні медичні послуги).
 • Весілля, ювілеї, народження дітей та інші великі сімейні події.
 • Купити машину або квартиру (не вистачає грошей або їх зовсім немає).
 • Розширити бізнес (не вистачає на покупку нової партії товару).
 • Оплатити навчання в університеті.
 • Пройти дорогий, але дуже ефективний тренінг (галузь тренінгів з різних тематик зараз дуже розвинена, наприклад, «Швидкий старт бізнесі», «Особиста ефективність» або ж набути навичок жорстких переговорів).
 • Відправити дитину працювати за кордон.
 • Стати володарем дорогих і якісних речей (одяг, аксесуари, ювелірні прикраси, електроніка).
 • Ремонт і благоустрій житла.
 • Будь-якого роду форс-мажорні обставини.

При цьому ви завжди стикаєтеся з двома протилежностями:

 1. «Не бери!» - кричать вам ті, хто боїться кредитів через незнання процедури і подальших дій.
 2. «Не бери!» - кричать вам ті, хто взяв кредит по дурості, чи не прорахувавши свої можливості до погашення.
 3. «Бери!» - кричить реклама, але ви вже їй не вірите.
 4. «Бери!» - кричить розум, вже втомлений від пошуку вірного варіанту.
 5. Виникає розумне питання: «Хто ж правий так брати чи не ні?».

Нижче представлені 6 пунктів, які, можливо, змусять задуматися і прийняти правильне рішення:

 1. Завдяки кредиту можна дуже швидко стати власником товару або грошей. В середньому, процес розгляду кредитної заявки займає 1-2 години споживчий кредит і 1-2 дня персональний кредит.
 2. Дуже просто стати володарем грошей / товару. Оформляєте заявку (онлайн), в разі схвалення кредиту надаєте довідку про зарплату (якщо вона буде потрібною). Залишається тільки приїхати в офіс / в магазин, підписати документи та забрати гроші / товар.
 3. Йти в ногу з часом, користуючись сучасними товарами. Кредит - це знахідка для людей, які намагаються наздогнати прогрес. Для технічно просунутих і тих, хто цінує новизну у всьому - можливість отримати це негайно. Вийшла нова версія комп'ютера - будь ласка, купуй. Телевізор більшої діагоналі - і це можна. Прийшов, побачив і купив.
 4. Кредит - це керований фінансовий інструмент. При оформленні кредиту ви можете визначати два основних параметри: розмір щомісячного платежу та термін кредитування.
 5. Можливість дострокового погашення. У багатьох кредитних організацій передбачена можливість розплатитися з позикою раніше встановленого терміну з наступним перерахунком переплати на користь клієнта. З'явилися гроші - розплатитеся з кредитом раніше і заплатите в результаті менше, ніж передбачалося. Ви будете приємно здивовані.
 6. Турбота про майбутнє - створення позитивної кредитної історії. Це найголовніша перевага. Як репутація, яка працює на вас. Після розплати з поточним кредитом ви можете розраховувати на отримання нового кредиту в більшому розмірі, ніж попередній кредит.

І на останок, на що точно не треба брати кредит:

 • Інвестиції. Забудьте про ідею «позики грошей, щоб вигідно вкласти». Якщо хтось пропонує вам таке рішення як джерело доходу - біжіть! Немає таких інвестицій, які б гарантовано покривали відсотки по кредиту. Інструменти, що обіцяють високу прибутковість, несуть в собі високий ризик втрати грошей.
 • Чудо-креми, маски, апарати та інші засоби і процедури догляду за собою, що обіцяють моментальне омолодження. Жертвами таких покупок найчастіше стають жінки. Піддавшись агресивному натиску продавця та власним емоціям, дами купують «чарівний чемоданчик». Але дуже скоро настає розчарування від неефективності процедур і даремно витрачених грошей.
 • Більш сучасний телефон або телевізор. Будь-яка модель самого модного девайса через кілька місяців буде коштувати дешевше. А покупка в кредит тільки збільшує кінцеву вартість придбання та навантаження на ваш бюджет.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ