Головна : Новини

Манікюр: основні різновиди

, 00:26
0 3046
Манікюр

Для акуратної та якісної обробки нігтів потрібен цілий перелік інструментів. Нижче ми розглянемо основні різновиди манікюру. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://master-new.com.ua/ua/manikyur-i-pedikyur/, в якому безпосередньо можна придбати необхідні інструменти для манікюру в Україні.

Манікюр та його види

Манікюр — це косметична процедура по догляду за нігтями та шкірою рук. Вона складається з декількох етапів обробки рук. Залежно від використовуваних професійних інструментів виділяють 3 види манікюру:

  1. обрізний;
  2. європейський;
  3. апаратний.

Обрізний манікюр — це класична техніка. Його називають «мокрим», оскільки під час процедури кисті рук змочуються в воді з додаванням спеціальних засобів: мила, гелю, морської солі й т. д. Іноді на кутикулу наноситься пом'якшувальний склад. Головна перевага такої техніки — швидкість проведення процедури. В середньому вона триває 15-20 хвилин. Обрізний манікюр рекомендується, якщо нігті сильно запущені. З його допомогою легко позбутися від задирок і видалити навіть товстий шар кутикули. Вдаватися до цього виду не слід дівчатам з ушкодженнями нігтьових пластин. Ризик нової травми дуже високий, що може привести до ускладнень.

Європейський — це найбільш щадний вид манікюру. Техніка його виконання схожа з обріза. Відрізняється набір манікюрних інструментів — при європейському кутикула видаляється без професійних ножиць. Такий метод популярний завдяки своїй безболісності та безпеці. Оскільки ріжучі інструменти не використовуються для цього манікюру, знижується ризик пошкодження або занесення інфекції. Нігті обробляються делікатно, тому європейський спосіб актуальний для нігтів із захворюваннями або травмами нігтів. Один з недоліків процедури — обробити сильно огрубілу шкіру неможливо, що підходить не всім.

Апаратний манікюр
— сучасна професійна техніка. Застосуються, в основному, в салонах і косметологічних кабінетах. Цей вид універсальний — прилад обробляє будь-який тип шкіри, навіть саму суху. Основні плюси — це ефективність та точність роботи. Апарат видаляє кутикулу максимально ретельно. Після обробки шкіра відростає повільно, процедура проводиться 1 раз в 3-4 тижні. Цей спосіб також безпечний, тому що не використовує ріжучі пристосування.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ