Головна : Новини

Що таке фасадні термопанелі?

, 19:29
0 1016
фасадні термопанелі

Оздоблення фасаду клінкерною плиткою або керамогранітом досить поширений варіант. Але оздоблювальний матеріал можна використовувати з більшою користю, якщо скомбінувати його з шаром теплоізоляції. Така ідея реалізувалася в фасадних термопанелях. Цей багатошаровий оздоблювальний матеріал складається з шару утеплювача та облицювального шару (до речі, придбати його можна на сайті https://termopaneli.net/ua/). Як утеплювач може використовуватися пінополіуретан або пінополістирол, тоді як декоративний шар виконується з клінкеру, керамограніта, штучного каменю і глазурованої кераміки. Саме такою є структура двошарової термопанелі. Така композиційна система виконує наступні функції:

 • утеплення;
 • захист;
 • декоративність.

Основні переваги термопанелей:

 • Високі теплоізоляційні характеристики. Використання такої обробки істотно знижує тепловтрати будівлі. Навіть якщо теплоізоляційний шар панелі відрізняється найбільшою товщиною в межах 30-40 мм, то зниження витрат на обігрів цілком пристойне.
 • Термін експлуатації тривалий — можна розраховувати на 40 років безпроблемного використання оновленого фасаду, при цьому деякі виробники забезпечують гарантійний термін до 100 років.
 • Опірність до зовнішніх чинників, зокрема, до низьких температур. Робоча температура таких панелей має на увазі стійкість до морозу до -40 0 С. Також плитка успішно протистоїть руйнівному впливу ультрафіолету, вітру та опадів. Відсутність корозії, нульова гігроскопічність і можливості переносити багаторазові цикли заморожування і відтавання дозволяють плитці зберігати свої зовнішні та експлуатаційні характеристики на протязі всього терміну експлуатації.
 • Пожежна безпека. Щоб фасадна термопанель загорілася, вона повинна піддаватися безпосередньому впливу вогню. Так що цей матеріал перешкоджає поширенню вогню і відноситься до категорії Б за загальноприйнятою класифікацією.
 • Декоративні характеристики. Імітація кам'яної та цегляної кладки, яку забезпечують фасадні термопанелі, дуже реалістична. При цьому панелі розраховані на тривалу експлуатацію, не вимагають догляду та зберігають акуратний зовнішній вигляд фасаду.
 • Простий монтаж. Щоб виконати оздоблювальні роботи нема потреби в спеціальних пристроях або пристроях. Матеріал має легку вагу, тому не потрібно навіть посилення стін або легко навантаженого фундаменту — додаткове навантаження на будівлю є невелике. Для кріплення не використовуються мокрі процеси (процеси, пов'язані з водою — це обробка штукатуркою тощо, при негативних температурах такі процеси неможливі), так що монтаж можна робити в будь-який сезон.
 • Біозахист. Оздоблювальний матеріал не гниє і не уражається грибком і цвіллю.
 • Екологічність. Сировина, яка використовується для виготовлення панелей, не виділяє отруйних випарів.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ