Головна : Новини

Вантажне таксі: що потрібно знати?

, 22:12
0 1908
вантажне таксі

Вантажні таксі сьогодні використовуються повсюдно. Без них проблематично здійснити квартирний або офісний переїзд, доставку будматеріалів на об'єкт, вивезення сміття після ремонту, а також доставку габаритних покупок. Сьогодні можна замовити вантажне таксі погодинно, а можна — на той термін, який буде потрібен для здійснення всієї операції з транспортування вантажу. Але оплата в такому випадку буде розраховуватися за тією ж схемою — за кожну годину роботи водія і вантажників. Далі, ми розглянемо основні моменти, на які слід звернути увагу при виборі вантажного таксі. Ну а розповість нам про це співробітник компанії Инка-Транс, яка безпосередньо займається вантажоперевезеннями в Києві.

Вантажне таксі: тарифи

Ціна виклику вантажного таксі може варіюватися в залежності від наступних факторів:

  • місткості машини;
  • розцінок за 1 годину роботи;
  • маршруту перевезення.

Не варто забувати й про те, що при розрахунку вартості перевезення речей враховується не тільки тариф автомобіля і водія, а й розцінки вантажників, адже за підйом / спуск меблів або техніки на поверх, а також упаковку предметів також необхідно платити. До того ж, оплачувати потрібно дорогу авто на зворотному маршруті.

Саме ці фактори роблять найбільший вплив на підсумкову суму в кошторисі на замовлення будь-якого вантажного таксі. Якщо вам потрібна вантажна машина для переїзду — попередньо вивчіть всі пропозиції, які відповідають запитам за часом і маршрутом слідування. Порівнявши ціни, можна буде зробити найбільш вигідний вибір. За поїздку за межі міста розрахунок проводиться за спеціальними тарифами.

Ознайомитися з розцінками на таксі для перевезення вантажів можна і без прямого контакту з представником мувінгової компанії. На сайті фірми можна знайти прайс-лист, в якому позначені ціни на найбільш затребувані послуги. Розрахуйте суму, включивши в неї всі ті пункти, які необхідно виконати саме вам.

Висновки

Вантажне таксі — вигідний варіант для вантажоперевезень. Замовлення такого авто набагато дешевше, ніж виклик КАМАЗу або іншої техніки для перевезення вантажів. Переконайтеся в цьому самостійно, дізнавшись ціни на обидві послуги.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ