Головна : Новини

Онлайн-кредит на карту в МФО: особливості

, 22:27
0 1344
Онлайн-кредит

Сучасну людину не злякати необхідністю періодично звертатися за фінансовою підтримкою до спеціалізованих компаній. І це свідчить про те, що ми стали впевненіше в завтрашньому дні й зрозуміли важливу річ: якщо є бажання або необхідність, потрібно здійснювати їх зараз, а не чекати поки накопичиться відповідна сума. Звичайні банки довгий час були практично монополістами у сфері кредитування українців. Однак сьогодні у них з'явилися серйозні конкуренти — мікрофінансові організації (МФО). В таких компаніях можна без проблем оформити мікрокредит на карту, і клієнти вважають це однією з головних переваг таких компаній. Далі, ми розглянемо що собою являють мікрокредити та які особливості для них характерні.

Як оформити онлайн-кредит?

Щоб отримати мікрокредит, не потрібно збирати величезний пакет документів. Досить мати на руках паспорт + ідентифікаційний код. Вибравши МФО і перейшовши на відповідний сайт, слід на спеціальному калькуляторі встановити розмір необхідних коштів і терміну, на який вам зручно укладати договір. Зазвичай мікрофінансові організації видають позики в розмірі від 50 до 15 000 гривень на термін від 1 до 30 днів.

Далі потрібно заповнити заявку. В анкеті зазвичай вказують:

  • персональні дані;
  • соціальну інформацію;
  • реквізити банківської картки.

Заповнення анкети займає декілька секунд. Відправивши заявку, клієнту необхідно дочекатися рішення. Зазвичай відповідь приходить на електронну пошту та в вигляді СМС на мобільний телефон. Причому з моменту відправки запиту до отримання рішення рідко проходить більш як 8-15 хвилин. Простота оформлення та оперативність роботи — ще два важливих переваги МФО, якими не можуть похвалитися звичайні банки.

Хто може отримати онлайн-кредит?

У колекції переваг МФО є ще один вагомий плюс — лояльне ставлення та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Не секрет, що в останні роки у звичайних банках сильно посилилися умови для клієнтів, які претендують на споживчу позику. Отримують фінансову допомогу приблизно третина людей, які звертаються. А ось мікрофінансові організації виносять позитивні рішення більш ніж у 85 % випадків.

Для банківських установ найбільше значення мають кредитна історія та стабільний дохід. Саме ці показники служать головними критеріями при оцінці платоспроможності клієнтів. МФО ж беруть до уваги ще й інші аспекти. В результаті на онлайн-кредит можуть розраховувати:

  1. пенсіонери;
  2. студенти;
  3. безробітні;
  4. жінки в декретній відпустці;
  5. самозайняті особи;
  6. клієнти без офіційного працевлаштування.

Крім того, через Інтернет отримують позики навіть ті українці, які через погану кредитну історію не можуть оформити боргові зобов'язання у звичайних банках. Відмову отримують лише особливо злісні неплатники.

Ніяких прихованих платежів

Якщо багато банків грішать тим, що вписують в договори додаткову плату або приховану комісію, авторитетні МФО так не поступають. Ще на попередньому етапі при використанні кредитного калькулятора користувач відразу бачить, скільки йому доведеться заплатити за послуги. До речі, популярні компанії часто взагалі не беруть грошей за першу позику з клієнтів або, якщо і беруть, то символічну плату.

При наступних зверненнях нараховується фіксована ставка. Однак для постійних клієнтів у топових мікрофінансових організацій є вигідна програма лояльності. Вчасно погашені онлайн-кредити дозволяють отримати знижку на користування позиками. І це далеко не єдиний приємний сюрприз, який чекає постійних відповідальних клієнтів МФО.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ