Головна : Новини

Переваги стрижки бороди в барбершопі

, 11:17
0 1797
стрижка бороди

Брутальні чоловіки по всьому світу відмовляються від гладковибритого обличчя на користь красивої бороди та вусів. Є два типи бороданів: хлопці, які зважилися відрощувати рослинність на обличчі та чоловіки, для яких борода давно стала модним аксесуаром.

У будь-якому випадку їм не обійтися без стрижки бороди та правильної корекції. Зрозуміло, ви можете придбати тример і самостійно доглядати за бородою. У першому випадку немає гарантії того, що борода буде оформлена акуратно, а волоски, які стирчать не зіпсують зовнішній вигляд. При зверненні до професійних майстрів в барбершоп, наприклад, в чоловічий салон «ЦирюльникЪ Вarbershoр» https://zirulnik.com/ в Києві, клієнт отримає індивідуальний підхід, швидке модне моделювання бороди, підбір креативного іміджу та урок по якісному догляду за рослинністю на обличчі.

Важлива замітка: барбершоп — це чоловіча перукарня з кращими традиціями старовинних цирюлень і автентичною атмосферою, просоченою дорогим одеколоном і тестостероном. Тут можна довести до ладу волосся, тіло, обличчя та зробити незвичайне татуювання. Найголовніше — розслабитися в чисто чоловічій компанії та мило провести дозвілля. Далі, ми розглянемо всі етапи стрижки бороди та переваги обслуговування клієнтів в барбершопі.

Стрижка бороди та вусів в барбершопі

Опинившись вперше в чоловічій перукарні, клієнт може повністю довіритися барберу. Висококваліфікований майстер проконсультує вас з усіх питань: допоможе з вибором стилю та форми бороди, з огляду на фізіологічну будову обличчя, структуру волосся, розповість про подальший грамотний догляд за рослинністю, підбере необхідні косметичні засоби та багато іншого.

Моделювання бороди

Моделювання рослинності на обличчі можна порівняти з творчим процесом, що вимагає багаторічного досвіду і специфічних знань. Складається з декількох етапів, без яких неможливо отримати бажаний результат:

  • Відрощування волосся після гоління небезпечною бритвою. Процедура необхідна. Королівське гоління ідеально видаляє всю рослинність на обличчі та дозволяє надалі домогтися рівномірного росту волосся. Домашнє гоління не дає такого ефекту, а волосяні фолікули формуються в хаотичному порядку, що негативно позначається при виборі потрібної форми бороди.
  • Підрівнювання кінчиків бороди. Через тиждень після королівського гоління починається моделювання. Важливо пам'ятати, на початковому етапі необхідно регулярно відвідувати барбера, щоб підстригати відрослі кінчики волосся.

Вибір підходящої форми та стрижка бороди

Безсумнівно, борода — це тренд і модна прикраса чоловічого обличчя. Тільки не можна забувати, що завдяки оформленій рослинності на обличчі можна приховати дрібні недоліки шкіри та підкреслити деякі його риси. Тому до вибору правильної стрижки бороди потрібно підходити відповідально, і врахувати овал обличчя, густоту волосків, статуру та соціальний статус її власника:

  1. Володарі круглого обличчя можуть візуально зробити обличчя більш витягнутим за допомогою густого обсягу в області підборіддя. Їм підходить коротка форма. Ідеальна стрижка бороди: бальбо, якір.
  2. Чоловікам з квадратною формою обличчя підійде борода округлої форми, еспаньйолка з вусами, наприклад, ройал. Вони вигідно підкреслять вилиці та щелепу.
  3. З овальним обличчям допустимо експериментувати, змінюючи форму бороди. Можна залишити триденну щетину або вуса будь-якої фактури.
  4. Для прямокутного обличчя краще зробити акцент на бакенбардах з вусами та вузькій вертикальній борідці.

Догляд за рослинністю на обличчі

Щоб борода завжди була доглянутою, блискучою, здоровою та красивою, відмовтеся від шампунів і бальзамів, в складі яких є отруйні речовини — сульфати. Вони руйнують волосяну цибулину, знищують пігмент, волосся січеться та втрачає пружність. Досвідчений майстер барбершопа обов'язково проконсультує вас про корисні косметичні засоби для догляду за бородою.

Висновки

Наявність бороди зобов'язує вас стежити за нею, пам'ятайте про це. Тому рекомендуємо робити стрижку бороди у першокласних барберів. По-перше — це вигідно, тому що ціни доступні, а по-друге — це безпечно. Ви отримаєте дбайливий догляд за рослинністю і якісне обслуговування.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ