Головна : Новини

Корпоративний рафтинг на Південному Бузі

, 00:14
0 1205
Корпоративний рафтинг на Південному Бузі

Проведення корпоративів вже стає доброю традицією. Кожен керівник, будь то генеральний директор, засновник або просто начальник відділу розуміє наскільки важливо, щоб співробітники працювали з повною самовіддачею. Час профспілок і безкоштовних путівок для трудящих поступово відходить у небуття і постає питання: як же порадувати своїх працівників, щоб вони відчули турботу керівництва?

Рафтинг - кращий корпоратив!

Якщо ви не знаєте як провести корпоратив цікаво, весело і незабутньо, тоді вам варто спробувати активний відпочинок на воді, а саме - рафтинг на Південному Бузі (до речі, замовити такий різновид активного відпочинку можна на сайті https://myrafting.com.ua/)! Рафтинг корпоративи - це найпрекрасніша альтернатива нудним, а може і веселим, але традиційно алкогольних вечірок в офісі. Корпоративний рафтинг - це, в першу чергу, активний відпочинок на воді, командні змагання, захоплюючий квест, заслужений смачний обід, вечеря і на довершення справжнє туристичне багаття ввечері, яке здатне «відігріти» будь-який колектив.


Корпоратив влітку найкраще відзначати на природі. В Україні досить прекрасних місць для відпочинку, одне з них - мальовничий парк на березі, багатою порогами, річки Південний Буг. Корпоратив на природі влітку, як ковток свіжого повітря для трудівників задушливих офісів. Тому ми настійно рекомендуємо Вам відправитися на рафтинг по Південному Бугу.

Корпоративний відпочинок на природі дозволить поглянути на колег іншими очима та в неформальній обстановці побачити, приховані на роботі, душевні якості співробітників. Це неймовірна можливість дізнатися один про одного більше, а, можливо, і зустріти свою другу половинку.

Корпоративний рафтинг на Південному Бузі - це незабутня зустріч друзів на лоні природи, це зоряні ночі під гучні трелі справжнісіньких південних співаків любові і життя - солов'їв. Це кращий відпочинок, який тільки можна придумати, де бурхливі Мігейські пороги розкривають свої обійми найкращому, самому дружньому Вашому колективу!

Джерело: https://myrafting.com.ua

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ