Головна : Новини

Рекламна вивіска: плюси та мінуси

, 23:56
0 1153
Рекламна вивіска

Сьогодні існує величезний асортимент різних рекламних продукцій, і особливе місце займає серед них вивіски. Вони можуть бути виконані як в плоскому, так і об'ємному варіанті. Необхідність в них обумовлена пошуком ефективних способів прорекламувати послуги і товари та проінформувати таким чином потенційного клієнта. Щоб отримати гідну рекламну продукцію, важливо правильно знайти компанію, яка здійснює виготовлення вивісок, ціна якх повинна повністю відповідати якості, а не в рази перевищувати цей показник. До речі, в Києві такою компанією є http://media-advertising.com.ua/%d0%b2%d1%8b%d0%b2%d0%b5%d1%81%d0%ba%d0%b8/.

Переваги вивісок:

  • Головна перевага вивісок як способу прорекламувати свій бізнес полягає у всеосяжності потенційних клієнтів. Проходячи повз виставлена на загальний огляд вивіску, людина не зможе не звернути на неї свою уваги. У будь-якому випадку почнуть з'являтися асоціації з тим, а що ж можна зробити з продукцією або де, як і коли застосувати пропоновані послуги.
  • Зовнішня реклама - це, мабуть, найефективніший спосіб реклами. Особливо якщо мова йде про розташування в самих найбільш прохідних місцях. Якщо вивіска розміщуватися не в одному місці, а на протязі всього шляху, який доводиться долати щодня, то люди будуть регулярно звертати на неї увагу. Головне, визначити цілі, а після, в залежності від діяльності підприємства розмістити рекламу в найбільш підходящих місцях по всьому місту.

Недоліки вивісок:

  • В першу чергу варто відзначити її вартість. Оскільки вона повинна бути міцною, довговічною і з легкістю витримувати механічний вплив, вартість такої реклами буде далеко не низькою.
  • Крім того, ще можуть знадобитися додаткові елементи у вигляді підсвічування.
  • Однієї вивіски на все місто буде недостатньо, тому їх потрібно як мінімум по одній на найбільш прохідні райони, щоб привернути увагу.
  • Розповісти про себе у такий спосіб це дуже вдала ідея, але дозволити собі таке задоволення може не кожне підприємство. Крім того, навіть при замовленні найбільшого варіанту, помістити відразу всю необхідну інформацію разом з необхідним зображенням буде досить складно. Пов'язано це з гармонійністю зовнішнього вигляду загальної картини. Текст, який наноситься на вивіску, повинен бути коротким і максимально інформативним. Тобто люди, які проходять повз вивіску, повинні захотіти прочитати до кінця напис і згодом скористатися пропозицією.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ