Головна : Новини

Як правильно підготуватися до вагітності?

, 12:25
0 1644
Babystart

Бути мамою - це не просто мрія майже кожної жінки, а й її природна задача. Рішення про материнство повинно бути ретельно продумано, а підготовку до вагітності найкраще планувати вже за 12 місяців до зачаття. З правильними препаратами ви можете збільшити ймовірність запліднення та знизити ризик невдачі на ранніх термінах вагітності. Якісна підготовка до вагітності з Babystart - це підвищення шансів на зачаття. Дана ТМ випускає цілий ряд негормональних препаратів для зачаття для жінок та чоловіків, які є на 100 % безпечними та надзвичайно дієвими.

Підготувака до вагітності: що потрібно знати?

Дуже важливо змінити свій спосіб життя, поліпшити свій фізичний стан, впоратися зі стресом і змінити свої звички харчування. Зміни в поведінці в період до контрацепції спрямовані на те, щоб підготувати матір і батька до зачаття та народження здорової дитини та звести до мінімуму деякі незручності, що виникають під час вагітності.

Підготовка до вагітності повинна включати в себе ряд візитів і перевірок. Найбільш важливими є:

  • контрольний візит у гінеколога та стоматолога;
  • правильне харчування, контроль ваги та відмова від стимуляторів;
  • фізична активність;
  • негормональні препарати для зачаття для жінок;
  • вакцинація;
  • забезпечення належних умов для розвитку вагітності (уникнення стресів, прийом деяких ліків, оцінка умов праці).

Працюйте над своїм фізичним станом - виберіть той вид руху, який вам подобається - ви можете кататися на велосипеді, здійснювати тривалі прогулянки, плавати або відвідувати заняття йогою. Ви можете успішно продовжити ці види діяльності також під час вагітності та після пологів.

За кілька місяців до запланованої вагітності (не менше 3) відмовтеся від гормональної контрацепції, щоб організм міг регулювати гормональний баланс, щоб він виконував свою задачу під час вагітності. Намагайтеся спостерігати за вашим місячним циклом і змінами протягом як мінімум кількох місяців. Знання власного циклу визначить, коли саме ви завагітніли та коли вам слід очікувати пологів.

Здоров'я чоловіка

Разом зі своїм партнером відмовтеся від шкідливих звичок - сигарет, алкоголю, наркотиків. Ці речовини впливають не тільки на вас і дитини, але і на якість сперми і репродуктивні можливості вашого партнера. Також для чоловіків важливі вітаміни для при плануванні вагітності. Їх можна знайти на сайті: babystart.in.ua. Вони покращують якість сперми.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ