Головна : Новини

Як правильно вибрати дитяче шкільне крісло?

, 12:06
0 2179
дитяче шкільне крісло

Всім батькам добре відомо, що грамотно обладнане робоче місце для школяра — запорука здоров'я та навіть успішного навчання. Зокрема, правильно підібране дитяче крісло сприяє здоровому розвитку дитини, оберігає школяра від виникнення проблем із зором і поставою. Асортимент сучасних меблів вражає уяву, і найчастіше визначитися з вибором досить складно. Якими параметрами має володіти дитяче крісло для парти, і на що слід звернути увагу в першу чергу? Нумо розберімося. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://svitmebliv2018.com.ua/g52021545-shkolnye-stulya, в якому безпосередньо можна придбати шкільні крісла для дітей в Україні.

ТОП вимог до дитячого шкільного стільця:

  • Форма. Ергономічний виріб повинен мати спинку, що повторює анатомічну будову здорового хребта. Сидіння повинно бути з помірно глибокою посадкою і досить щільним наповнювачем, але не жорстким. Зайве тверде крісло не призначене для тривалого сидіння.
  • Висота. При сидінні на стільці ноги дитини повинні розташовуватися на підлозі під кутом 90 0 в області колін. Звисають ноги з дуже високого стільця, або коліна, що впираються в живіт — вірна ознака, що висота не підходить. Дуже зручно придбати «зростаючий» виріб, висоту якого можна легко регулювати самостійно. Ортопеди рекомендують для будь-якого крісла використовувати додатково підставку для ніг, тому що таке положення ніг зменшує навантаження з попереку і хребта.
  • Ортопедична модель. Щоб учень займав правильну позу під час сидіння, рекомендується підбирати саме ортопедичні меблі. Спина дитини повинна стосуватися спинки стільчика, але спинка при цьому не відсувається на максимум при натисканні на неї, а підтримує хребет. Оптимальне співвідношення глибини посадки та довжини стегна становить 2:3. Занадто жорстка спинка і сидіння приведуть до того, що школяр буде провалюватися в подушках. Дитячі ортопедичні крісла повинні бути укомплектовані щільними подушками, що підтримують тіло дитини та не дозволяють їй сидіти в зігнутому положенні.
  • Безпечні матеріали. Дитячі меблі повинні відповідати нормам безпеки. Перш за все, рекомендується підбирати крісла з екологічно чистих матеріалів, про що свідчать спеціальні сертифікати якості від виробника. А також всі форми та деталі стільця повинні бути закругленими, щоб не поранити дитину. Важливо, щоб виробнику вдалося замаскувати технічні деталі крісла (гвинти, болти, механізми), адже діти можуть розкрутити їх або розібрати.

Важливі моменти

Перед тим як купити стілець для школяра бажано посидіти в ньому, проте якщо такої можливості немає, тоді уточніть:

  1. Чи оснащена модель, яка вас зацікавила вас, системою регулювання спинки?
  2. Чи встановлений механізм газ-ліфт з амортизацією?
  3. Чи міцні коліщатка?
  4. З якої тканини зроблена оббивка сидіння і спинки?

Важливо:

Крісло може бути призначене тільки для "зростаючої" парти, або ж бути універсальним і підходити до будь-яких столів. Знаючи всі тонкощі вибору дитячого стільчика, батькам буде набагато простіше визначитися з вибором і придбати саме ту модель, яка прослужить школяреві протягом усіх років навчання в школі.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ