Головна : Новини

Ентерол vs Ентерофурил в чому різниця?

, 15:03
0 1728
Ентерол vs Ентерофурил

Ентерол і Ентерофурил — це препарати, які можуть прийматися при однакових симптомах, проте вони мають різний механізм дії та показання. Далі, ми поговоримо про них більш детально.

Форма випуску та склад

Ентерофурил доступний в аптеках у двох лікарських формах:

  • Капсули. Виробники пропонують дозування по 100 і 200 мг. Вони кращі для дорослих пацієнтів — їх можна взяти з собою і досить просто запити водою при прийомі.
  • Суспензія. Рідка форма, яка приймається всередину і дає можливість використовувати ліки для лікування дітей з самого раннього віку.

Ентерол також випускається у 2 формах:

  1. Капсули для перорального прийому.
  2. Порошок для приготування суспензії.

Чим Ентерол відрізняється від Ентерофурилу?

Вибір між цими двома препаратами повинен відбуватися не по конфігурації випуску (формально для дорослого відмінною підійде і суспензія), а за діючою речовиною і, як наслідок, показаннями до застосування:

  • Ентерофурил виготовляється на основі ніфуроксазиду.
  • Активним компонентом Ентеролу в капсулах і порошку є ліофілізат бактерій.

Механізм дії та показання

Як вже зазначалося вище, діючою речовиною Ентерофурилу виступає ніфуроксазид. Це унікальне поєднання, яке широко застосовується в медицині завдяки високій ефективності та суттєвим перевагам. Основна фармакологічна дія ніфуроксазиду — протимікробна. З'єднання проявляє активність проти бактерій, в число яких входять: сальмонела, клостридії, ешерихії, стафілококи й інші патогени.

Найважливіша властивість ніфуроксазиду, відсутність системної дії та прояв активності тільки в просвіті шлунково-кишкового тракту. Завдяки цьому, Ентерофурил призначається при кишкових інфекціях з метою отримання етіотропного лікування, тобто усунення першопричини та боротьби зі збудниками. Ніфуроксазид ефективний тільки відносно бактерій, але може призначатися при вірусних діареях з метою запобігання бактеріальних ускладнень.

Бактерії, які входять до складу Ентеролу — пробіотики (більш детально про препарат читайте на офіційному сайті https://enterol.ua/ru/). Це живі організми, що пригнічують розвиток патогенних мікроорганізмів, а також виступаючі субстратом для деяких з них. Після вживання Ентеролу сальмонела та кишкова паличка чіпляються на поверхню сахароміцетів, а потім виводяться з організму природним шляхом, завдяки чому відновлюється баланс мікрофлори та нормалізується робота кишечника.

Додаткова перевага Ентеролу, поліпшення ферментативної активності органу. Після застосування капсул і порошку в клінічних дослідженнях була відзначена підвищена активність лактази, сахарази та мальтази. Такі властивості виявляються корисні при порушеннях роботи шлунково-кишкового тракту або діареї різної етіології.

Отже, що краще, Ентерофурил або Ентерол?

Особливості препаратів:

  1. Дія Ентерофурил направлено на усунення патогенного збудника інфекції, в результаті чого нормалізація мікрофлори та усунення симптомів відбуваються природним шляхом. Засіб призначають при діареї інфекційного походження.
  2. Дія Ентеролу не така сильна та більше направлено на корекцію балансу мікрофлори, коли порушення виникли в результаті похибок в харчуванні, при неспецифічних проносах, а також в профілактичних цілях. Препарат підходить для запобігання або усунення діареї, викликаної зміною клімату або неправильним харчуванням.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ