Головна : Новини

Переваги лікування алкоголізму в спеціалізованій клініці

, 20:31
0 934
лікування алкоголізму

Алкоголізм — це хвороба тіла і розуму, яка, якщо її не лікувати, може привести до смерті залежного. Ця хвороба супроводжується й іншими небезпечними для життя захворюваннями. Через все ще сильного стереотипу алкоголіків, ця проблема часто залишається непоміченою занадто довго — і все ж немає ніякого певного профілю людини, яка може стати залежною від алкоголю. Однак усвідомлення необхідності допомоги надзвичайно важливо для ефективного лікування.

Варіанти лікування

Першим кроком в лікуванні залежності є усвідомлення того, що вам потрібна допомога. Пацієнт, який не хоче лікуватися або не проходить добровільне лікування, не доб'ється успіху. Наслідки такої терапії також можуть бути короткочасними.

Серед можливостей, доступних для пацієнтів, які страждають на алкоголізм, існують державні та приватні центри лікування наркоманії, спільноти анонімних алкоголіків і клуби непитущих. Слід пам'ятати, однак, що останні два варіанти не пропонують допомогу фахівця, а лише психологічну підтримку. Тоді як спеціалізований центр лікування алкоголізму, у свою чергу, пропонує не тільки психологічну допомогу, а й більш радикальні методи боротьби з алкоголізмом.

Клініки пропонують своїм пацієнтам професійну терапію, що проводиться кваліфікованими фахівцями в цій галузі. Вони працюють як в клініках, так і в закритих центрах. Розташування такого центру в тихому районі дозволяє вам заспокоїтися і зосередитися на власному здоров'ї та позбавленні від залежності.

Курс професійної терапії

Алкоголізм впливає як на тіло, так і на психіку пацієнта. Він може викликати:

  • цироз;
  • захворювання нирок;
  • виразку шлунка;
  • гіпертонію;
  • хвороба серця;
  • депресію;
  • неврологічні травми.

Першим етапом лікування є детокс. Детоксикація організму пацієнта і виведення з нього шкідливих речовин поліпшать його стан, а також дозволять свідомо брати участь в наступних заходах. Тільки після цього стане можлива терапія на рівні психіки.

Консультації з психологом дозволяють визначити причину проблеми, а також скласти графік лікування і тип терапії. У деяких випадках може знадобитися фармакологічне лікування, що робить професійний догляд ще більш необхідним.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ