Головна : Новини

Вита пара: її переваги перед іншими видами кабелю

, 14:41
0 1708
Вита пара

Нині вита пара стала одним з найбільш потрібних типів кабелю. Причиною тому є універсальність і висока ефективність такого кабелю. В основному він застосовується для забезпечення мережевого підключення і телекомунікаційного з'єднання. Такий кабель працює з усіма найпоширенішими стандартами передачі даних. Ну а далі, ми поговоримо про його основні "+".

Переваги витої пари перед іншими видами кабелю

Такий кабель може монтуватися, як всередині приміщення, так на відкритому повітрі. Існують різні типи витої пари, які призначаються для внутрішньої та зовнішньої прокладки. Для кожного типу прокладки є свій кабель з певною структурою.

Якщо акцентувати увагу на структурних особливостей витої пари, то є 2 основні різновиди:

  • екранована (FTP);
  • неекранована (UTP).

Другий варіант більш дешевий (до речі, придбати його можна в інтернет-магазині https://easdnepr.com/utp), а екранований кабель призначений спеціально для прокладки в місцях з потужним електромагнітним впливом. Це можуть бути, як офіси з великою кількістю активної техніки, так і паралельно прокладені провідникові магістралі або високовольтні кабелі. Металевий екран під оболонкою кабелю поглинає всі електромагнітні імпульси, що йдуть від побічної техніки або кабелю. Таким чином, вита пара повністю захищена від перешкод і погіршення ефективності передачі даних.


Кабель вита пара має також ряд технічних переваг:

  • Сам по собі кабель досить гнучкий, тому він надійно захищений від механічних пошкоджень.
  • Також міцна поліетиленова оболонка захищає виту пару від вологості, різких поривів вітру, екстремально високих або низьких температур. Рекомендована температура експлуатації кабелю від - 40 до + 50 0 С.
  • Основа кабелю — мідь.
  • Залежно від типу кабелю він може складатися з 2 або 4 кручених пар.
  • Монтується кабель досить просто, при цьому він не вимагає застосування додаткового технічного обладнання.

Вита пара відмінно підходить для облаштування, як локальної домашньої мережі, так і офісної розгалуженої магістральної мережевої структури. Для цього існують спеціальні варіанти кабелю.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ