Головна : Новини

Історія компанії NSP

, 10:44
0 2268
NSP бад

В 1972 році в місті Прово (штат Юта, США), подружжя Х'юз разом з іншими членами своєї сім'ї зайнялися домашнім виробництвом капсул з цілющими травами. Так почалася історія компанії NSP. Річ у тім, що багатьом травам притаманний неприємний запах і / або смак, а желатинова оболонка у вигляді капсули дозволила їх усунути, не зменшуючи при цьому корисні властивості.
На першу партію, в кількості 6 баночок, їм надійшло замовлення від магазину здорового харчуванню, решту партії викупив господар місцевої бакалійної крамниці за ціною $ 1,15 за штуку.

У підсумку цей їх перший випуск капсул, який зайняв кілька годин, дав дохід в розмірі $ 4,5 на всю сім'ю. Але набагато важливіше те, що товар був прийнятий споживачами, а це спровокувало нові замовлення. І поклало початок для механізації процесу пакування та найму нових співробітників. А також була сформульована, відома до цього дня, назва Nature's Sunshine Products (NSP). Детальніше про компанію та її продукцію можна прочитати на сайті nsp25.md.

Компанії NSP сьогодні

Ось так, ідея подружжя Х'юз стала відомою міжнародною корпорацією NSP з представниками у всіх п'ятдесяти американських штатах, а також в більш ніж 70-ти країнах по всьому світу. Але освоєння нових ринків і країн не припиняється, експорт продукції компанії NSP продовжує підкорювати нові країни. На території пострадянського простору, в сучасному СНД, вже долучилися понад мільйон осіб, які знають цей продукт, успішно його застосовують і реалізують.

Грандіозні досягнення у виробництві та розповсюдженні капсул з лікарськими травами привели до збільшення асортименту, що дало світу ще й дієтичні комплекси вітамінів і мінералів, гомеопатичні засоби, декоративну та лікувальну косметику, а також предмети для особистої гігієни. Нині компанія NSP, як одна з найстаріших компаній такого напрямку, виробляє понад 1 тисячі найменувань товарів для поліпшення здоров'я людей. Кількість же продукції, що продається в NSP перевищує обсяги продажів компаній такого напрямку.

Найважливіша мета для компанії, з якою вона відмінно справляється — це випуск БАД (біологічно активних добавок), які є дуже важливими для здоров'я людини. При їх виробництві використовуються найсучасніші лінії контролю на кожному етапі виробництва. На етапі створення нового продукту запрошуються суспільно визнані фахівці та вчені, авторитетні в колах біохіміків, фармакологів і дієтологів. А для випуску продукції підбираються найкраща сировина і матеріали.

Газова і рідинна хроматографії, як методи контролю якості, використовуються компанією для обов'язкової перевірки всієї підготовленої сировини. Також дуже педантично перевіряється як саме обладнання, так і процес виробництва. Кожне підприємство оснащене сучасним обладнанням, яке гарантує випуск продукції найвищої якості.

Висновки

Сьогодні компанія Nature's Sunshine Products зарахована до основоположних виробників нутрицевтиків (БАД) в Америці та була відзначена такими виданнями, як Forbes, Utah Business, Fortune. NSP - це Відкрите Акціонерне Товариство, оцінка акцій якого виведена на біржі високих технологій NASDAQ. Кожен квартал компанія публікує звіт про свою роботу на особистому сайті. У 78-му році NSP увійшла в список найбагатших кредиторів (за оцінкою 5А1), що звучить переконливо та говорить про надійність компанії.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ