здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке синусовааритмія

Жовтень 11 2014
< p style = "text-align: left;"> Людський організм - це досить складна в технічному аспекті система. Якщо розглядати його в технічному плані іспробувати визначити найбільш важливу його частину (орган), то швидше за все в більшості випадків буде згадано серце. Це зовсім не означає, що применшується роль мозку, як регулятора і контролера всіх процесів, в тому числі і в серцево-судинної системі, але робота серця, як природного насоса організму вкрай важлива для виживання останнього. Сердце перекачує кров по організму, насичуючи його щомиті корисними речовинами, тому настільки важливою буде стабільність його роботи - стабільність ритму. На жаль, в результаті травм, хвороби та інших факторів, досить часто діагностується порушення синусового ритму - аритмія. Залежно від того, в який бік спостерігається відхиленняритму, аритмія буває підвищеною - тахікардія (понад 100 ударів на хвилину) і зниженою - брадикардією (нижче 40 ударів на хвилину). В принципі, розвиток може мати або тимчасовий фізіологічний (природний) характер (наприклад, при заняттях спортом або інших фізичних навантаженнях), або патологічний, на тлі придбаного захворювання. Розвиток сінУсовой аритмії пов'язано, в першу чергу, не з порушеннями роботи синусового вузла, а побічними захворюваннями, які за принципом дії впливають на серцевий ритм. До таких можна віднести: гіпоксію, гіпер- і гіпотермію, запальні процеси, кардіоміопатія, анемії, інфаркти, серцеву недостатність, ІХС, отруєння, гіпотиреоз та інші. Едінсничих простим способом визначення аритмії є ЕКГ. Як правило, синусовааритмія не є об'єктом лікування (за і винятком окремих гострих випадків), оскільки терапія проводиться відносно захворювань, її викликають.

← Купівля дитячих товарів у... Чому лікуватися краще в... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен