Головна : Новини

Чому лікуватися краще в Швейцарії

, 10:26
0 581

Маленька, за світовими мірками, Швейцарія завжди в лідерах рейтингу Тривалеості життя. Позначаються і гарні природні умови (близько 60% території займають гори), і, безумовно, дуже розвинена медицина. На порівняно маленькій, до того ж, далеко не завжди легкодоступною території розташовано безліч науково-дослідних і виробничих потужностей, що дозволяє постійно впроваджувати новітні розробки, методики і створити репутацію світового лідера медичної та фармакологічної сферах.

Незважаючи на те, що рівень життя в країні високий, ціни на (більш детально читайте на Swiss Health Direct) вражають своєю "гуманністю" і фактично знаходяться і одному ціновому діапазоні, наприклад , з московськими.

А, якщо ще врахувати при цьому явно більш високий рівень і якість наданих послуг, то вибір явно не в бік вітчизняної медицини.
Тут же Ви можете розраховувати на найпрогресивніші, а іноді, навіть унікальні методи лікування в багатьох галузях медицини. Кожен пацієнт, який вирішив звернеться в одну з швейцарських клінік, можерозраховувати на особливу увагу, індивідуальний підхід, якість. Висока кваліфікація і досвід лікарів не вимагають особливої ??реклами. До того ж Швейцарія не так далеко, як може здатися на перший погляд, - політ, наприклад, з Москви до Цюріха займе всього 3 години. За один день можна спокійно зробити переліт туди-назад і при цьому пройти медобследованя, а також консультацію лікаря.

Всі ці аргументи свідчать про те, що і лікування, і реабілітація в цій країні - ефективні, комфортабельні, економічно вигідні.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ