Головна : Новини

Що являє собою дарсонвалізація

, 11:03
0 723

Дарсонвалізація є методом лікування за допомогою малоїсили струму до 200 мА, високої напруги у кілька десятків тисяч вольт, імпульсного струму високої частоти від 100 до 400 КГц. Цей метод лікування був названий на честь свого винахідника Жака Арсена Д ’ Арсонваль, який придумав даний апарат ще в 1891 році.

Жак Арсен Д ’ Арсонваль - це відомий французький вчений, фізіолог іфізик, який присвятив більшу частину свого життя вивченню дії змінного струму на організм людини. Так в 1891 році Д ’ Арсонваль зауважив, що струм високої частоти може надавати лікувальну дію проходити через організм людини і не викликають роздратування тканин при цьому. Його дослідження в даній області справили величезний вплив на розработку методів електролікування, які в майбутньому назвали дарсонвалізацією.

У двох словах, дарсонвалізацією називається лікування шляхом застосування змінного струму високої напруги до людського тіла. Завдяки даному методу: тканини забезпечуються киснем і посилюється їх харчування, поліпшується кровообіг, знижується поріг чувствітельности больових рецепторів, що, в свою чергу, забезпечує знеболюючий ефект, активізуються біохімічні обмінні процеси в шкірі.

Види дарсонвалізації

Дарсонвалізація може бути місцевою або загальною. Місцева дарсонвалізація характеризується тим, що струм до пацієнта надходить від високочастотного імпульсного генератора через заповнені графітом скляні або вакуумні електроди, які вводять в порожнину або переміщують по поверхні тіла. На сьогоднішній день є безліч апаратом для місцевої дарсонвалізації, наприклад:, при регулярному використанні, яких: поліпшуються сон, працездатність і діяльність ЦНС, підвищується імунітет, прибирає вусталость і головні болі, нормалізується тонус судин.

Загальна дарсонвалізація характеризується тим, що пацієнта в лежачому або сидячому положенні поміщають в котушку коливального контуру.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ