здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що являє собою дарсонвалізація

Жовтень 11 2014

Дарсонвалізація є методом лікування за допомогою малоїсили струму до 200 мА, високої напруги у кілька десятків тисяч вольт, імпульсного струму високої частоти від 100 до 400 КГц. Цей метод лікування був названий на честь свого винахідника Жака Арсена Д ’ Арсонваль, який придумав даний апарат ще в 1891 році.

Жак Арсен Д ’ Арсонваль - це відомий французький вчений, фізіолог іфізик, який присвятив більшу частину свого життя вивченню дії змінного струму на організм людини. Так в 1891 році Д ’ Арсонваль зауважив, що струм високої частоти може надавати лікувальну дію проходити через організм людини і не викликають роздратування тканин при цьому. Його дослідження в даній області справили величезний вплив на розработку методів електролікування, які в майбутньому назвали дарсонвалізацією.

У двох словах, дарсонвалізацією називається лікування шляхом застосування змінного струму високої напруги до людського тіла. Завдяки даному методу: тканини забезпечуються киснем і посилюється їх харчування, поліпшується кровообіг, знижується поріг чувствітельности больових рецепторів, що, в свою чергу, забезпечує знеболюючий ефект, активізуються біохімічні обмінні процеси в шкірі.

Види дарсонвалізації

Дарсонвалізація може бути місцевою або загальною. Місцева дарсонвалізація характеризується тим, що струм до пацієнта надходить від високочастотного імпульсного генератора через заповнені графітом скляні або вакуумні електроди, які вводять в порожнину або переміщують по поверхні тіла. На сьогоднішній день є безліч апаратом для місцевої дарсонвалізації, наприклад:, при регулярному використанні, яких: поліпшуються сон, працездатність і діяльність ЦНС, підвищується імунітет, прибирає вусталость і головні болі, нормалізується тонус судин.

Загальна дарсонвалізація характеризується тим, що пацієнта в лежачому або сидячому положенні поміщають в котушку коливального контуру.

← Де краще купувати товари... Жіноче взуття  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен