Головна : Новини

Чому варто вибрати електрокотел для своєї системи опалення?

, 13:28
0 1233
електрокотел тенко

При проектуванні та будівництві системи опалення виникає складне питання вибору котла, який буде використовуватися. Що економніше, надійніше та простіше у використанні? Порівнюючи електрокотли c іншими типами опалювальних приладів можна виділити ряд переваг саме цих агрегатів. Нумо їх розгляньмо. Ну а розповість нам про це співробітник компанії "Тенко": https://tekno.com.ua, яка безпосередньо випускає електичні котли в Україні.

Переваги електичних котлів:

  • Однією з основних переваг є низька вартість утримання та обслуговування. Важливо й те, що ціна цих агрегатів нижча від вартості інших типів котлів.
  • Важливим плюсом є і те, що електрокотли найбільш безпечні у використанні, а також не завдають шкоди екології, не виділяють шкідливих речовин, працюють безшумно, а їх установка та монтаж досить прості.
  • Вигідною відмінністю електричних котлів від газових є те, що для того щоб встановити такий котел не потрібно отримувати дозвіл, оплачувати виготовлення та узгодження відповідних документів.
  • Сучасні електрокотли оснащуються автоматикою, яка не тільки надійна, але й дозволяє легко управляти температурою в приміщеннях, що в результаті дає можливість підібрати найкращий температурний режим і врахувати всі ваші вподобання. Наприклад, можна контролювати температуру в приміщенні з точністю до 0,5 0 С. Також багато електрокотлів можна оснастити автоматикою для інтеграції в систему "Розумний будинок" або підключити "GSM" модуль, який дасть можливість контролювати роботу системи опалення та управляти нею за допомогою мобільного телефону.
  • Можливість автоматизації дозволяє легко керувати процесами підтримки заданої температури, а також управляти температурою за розкладом. Наприклад, на час вашої відсутності автоматика зменшить температуру до мінімально прийнятної, а за якийсь час до Вашого повернення додому почне підвищувати температуру до комфортного вам рівня. І вам не доведеться мерзнути та чекати поки газовий або якийсь інший котел буде прогрівати приміщення.

Чи дійсно електрокотел — дороге задоволення?

Існує думка ніби опалення електрикою коштує набагато дорожче опалення газом. Але це не зовсім так. Газ дійсно коштує дешевше, але і ККД газових котлів — нижчий. Хороший газовий котел має ККД близько 90 %, електричний котел — близько 98 %. З урахуванням ККД різниця у вартості опалення між газовим і електричним котлом — близько 20 %. Це дорожче. Але не катастрофічно.

Правильно підібравши електричний котел і автоматику для нього можна управляти температурою за розкладом, що значно заощадить гроші. А встановивши багатотарифний лічильник та підібравши оптимальний температурний режим можна навіть отримати значну економію. Електрокотли можна комбінувати з іншими типами котлів — газовими, твердопаливними та т. д, а також легко інтегрувати в уже наявні системи опалення.

Наприклад, можна купити електрокотел і встановити його паралельно з газовим. І, використовуючи багатотарифний лічильник, включати його в періоди, коли вартість електроенергії мінімальна. А в інші періоди використовувати той котел, що вже був встановлений раніше. Так для 2-зонного тарифу вартість електроенергії з 23:00 по 7:00 становить 50 % від звичайного тарифу. Для 3-зонного тарифу вартість електроенергії з 23:00 по 7:00 становить 40 % від звичайного тарифу. Таким чином в ці періоди часу використовувати електрокотел вигідніше ніж використання газового на 30-40 %.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ