Головна : Новини

Підводне полювання: плюси та мінуси

, 14:45
0 1112
Підводне полювання

Тренд на активний спосіб життя штовхає людей шукати нові цікаві захоплення. І якщо на суші стає нудно — значить пора занурюватися за пригодами в підводні глибини. Полювання під водою — один з найбільш захоплюючих способів провести час, отримати нові яскраві враження. Досвідчені підводники кажуть, що таке хобі дуже швидко викликає звикання, тому новачкам слід ретельно підготуватися і не розраховувати, що все одним запливом. Так само потрібно підготувати гідрокостюм та необхідне спорядження (до речі, придбати його можна в інтернет-магазині batiskaf). Так чи інакше, перед тим, як починати, для себе потрібно зважити всі за та проти та вирішити чи хочете ви зануритися в "вир з головою" або твердо стояти на землі вам все ж комфортніше.

Плюси підводного полювання

Якщо туризм — це спосіб побачити красу зовнішнього світу, то підводне полювання — це спосіб зануриться в обитель таємниць та секретів, адже все під водою надзвичайно захоплююче. Легенди про затонулі скарби та навіть казка про золоту рибка стає для підводних мисливців не просто частиною фольклору, а мрією. І так, серед переваг такого заняття:

  • Свіжі рибні страви в раціоні. Напевно немає таких людей, які не чули б про користь вживання риби. Вітаміни та мікроелементи, що є в рибі допомагають організму боротися з серцево-судинними захворюваннями, анемією, крихкістю кісток і зниженим імунітетом. Крім того, фосфор сприяє роботі мозку. Ну а завдяки підводному полюванню ви зможете частіше ласувати смачними та корисними рибними стравами
  • Геть шкідливі звички. Для тривалих занурень потрібно мати здорові легені, тому, захопившись підводним полюванням ви навіть не помітите, як швидко і невимушено кинете палити.
  • Здорове тіло. Перебування та активність під водою розвиває фізичну силу та витривалість, загартовує організм і зміцнює здоров'я.
  • Relax, take it easy. Досвідчені підводні мисливці розповідають історії про те, як за допомогою цього заняття змогли зняти напругу та впорається зі стресом. Під час полювання виробляється адреналін, який допомагає справлятися з нервовими перенапруги, а також дофамін, відомий як гормон щастя.
  • Нетворкінг. В співтоваристві підводних мисливцем ви завжди зможете знайти багато цікавих і непересічних людей, з якими запросто можна і в вогонь і в воду, як в прямому, так і в переносному сенсі.
  • Крім усього іншого, правильно і вміло проведена підводне полювання здатна розвиває силу, спритність, витривалість, наполегливість, дисциплінованість, загартовує організм та сприяє підвищенню трудової активності. Тому керівникам компаній варто гарненько придивитися до такого виду тімбілдінга.

Недоліки підводного полювання

На жаль не існує ідеальних заняттях, які не мали б своїх недоліків. Тому тепер варто поговорити про деякі мінуси підводного полювання:

  • Фінансовий аспект. Немає межі досконалості, тому постійно є бажання докупити щось нове до спорядження. Як жартують на тематичних форумах: починаєш все з маски, а потім дивишся — і човен з мотором вже хочеться.
  • Етичний аспект. Риби, якими б бездушними вони не здавалися — теж живі істоти, які заслуговують на життя.
  • Емоційний аспект. Боягуз не грає в хокей, і не ходить на підводне полювання, адже під водою так багато всього, що лякає, а ще й рідні хвилюються, як би не сталося чогось поганого.
  • Також для занять такою охотою потрібно не мати заборон за станом здоров'я, адже під водою навантаження на організм значно збільшується.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ