Головна : Новини

«Уманьпиво» - якісна продукція з багатою історією

, 16:03
0 1184
Уманьпиво

Чимало людей робить вибір на користь пива іноземних торгових марок, не скуштувавши гідні продукти вітчизняного виробника. Не допускайте подібну помилку! Перебуваєте в пошуках якісного пива для своєї торгової точки або для приємного вечора з друзями? Спробуйте продукцію від компанії «Уманьпиво». Це одна з найстаріших пивоварень в Україні, що ось уже на протязі 140 років варить справжній живий напій з використанням кращого хмелю та солоду.

Лінійка продукції «Уманьпиво»

До замовлення доступна продукція наступних лінійок:

 • «Вайсбург» (4 сорти);
 • «Своє» (4 сорти);
 • «Жигулівське» світле;
 • «Пшеничне» світле;
 • «Медове»;
 • медовуха «Медовар»;
 • сидр (5 сортів);
 • «Лимонад з Умані».

У продажу є натуральний живий квас, сидр різних смаків на основі фруктових соків. Замовити пшеничне пиво «Уманьпиво», «Медовар» і всі перераховані вище позиції може будь-який житель України в офіційному інтернет-магазині https://umanpivo.ua/ru. Окрім того, напої експортуються в Молдову та Польщу.

«Уманьпиво» - це дійсно унікальна компанія, що відрізняється від конкурентів закритим циклом виробництва. Одиниці пивоварень можуть похвалитися особистою екосистемою. Інфраструктура «Уманьпиво» є дуже розвиненою. Фахівці компанії використовують екологічно чисті продукти з власних полів і садів. Вирощування інгредієнтів дозволяє готувати дійсно унікальні сорти високої якості. Напої на основі кращого солоду, свіжих фруктів і меду вище всяких похвал!

Особливості технології пивоваріння

Напої від «Уманьпиво» відповідають Державним стандартам якості, до того ж технологи роблять акцент на натуральності. Виробництво оснащене сучасним обладнанням. Щорічно компанія випускає більше мільйона літрів напоїв. Попит постійно зростає, тому без модернізації просто не вдасться виконати всі замовлення. У 2007 році була проведена колосальна модернізація, а саме:

 1. посилення потужності холодильного цеху;
 2. монтаж парогенератора фірми Clayton Іndustries;
 3. капітальна реконструкція цехів;
 4. підключення новітньої системи фільтрації;
 5. установка сучасної системи розливу;
 6. підключення обладнання для підготовки та фільтрації води.

Висновки

«Уманьпиво» раде новим знайомствам і співпраці. Двері виробництва завжди відкриті для гостей. Реальні та потенційні клієнти мають можливість в зручний час відвідати фірмовий шоу-рум, дегустаційний зал, а також музей-паб. До речі, музей з залою для дегустації розташований в старовинних цехах заводу.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ