Головна : Новини

Як підібрати сонцезахисні окуляри за типом обличчя?

, 20:11
0 2481
сонцезахисні окуляри

Вибираючи для себе сонцезахисні окуляри слід враховувати один важливий фактор — вони повинні підходити до нашої форми обличчя. Бо часом від того, як ми виглядаємо, безпосередньо залежить те, як нас сприймає оточення. Цією важливою деталлю гардероба можна прикрасити свій образ і підкреслити його індивідуальну виразність. Але, на жаль, при неправильному виборі є ймовірність, що окуляри тільки погіршать нашу зовнішність. Далі, ми розглянемо які окуляри підходять різним типам обличчя. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://multioptic.com.ua/, в якому безпосередньо можна придбати якісні сонцезахисні окуляри в Україні.

Як дізнатися, що Вам до лиця?

Один з таких принципів полягає в тому, що потрібно з'ясувати яка модель окулярів найкраще підходить до типу вашого обличчя. І тому, перше, що можна зробити — це візуальний самоаналіз. Так, визначивши якої форми у вас обличчя, потрібно взяти до уваги одне дуже важливе правило: не слід вибирати собі окуляри, які будуть підкреслювати небажані контури вашої зовнішності. Наприклад, якщо ви є власником квадратного типу обличчя, то окуляри аналогічної форми тільки посилять ефект незграбності. З цієї ж причини круглолицим, не слід купувати круглі оправи. Принцип простий — окуляри повинні контрастувати з індивідуальними особливостями вашого обличчя, і тоді ви зможете створити свій гармонійний образ.

Овальна форма обличчя

Таким людям, можна сказати, пощастило більше за інших, бо їм підійдуть практично будь-які види оправ. Особливо добре на них виглядають, наприклад, великі окуляри з закругленими лінзами. Водночас дуже виграшно виглядатимуть і акуратні, маленькі моделі. А ще їм варто придивитися до квадратних або прямокутних формам. Представниці слабкої статі, що володіють жіночними рисами обличчя, можуть дозволити собі оправу з гострими кутами. Загалом, для них не існує ніяких обмежень у виборі, і будь-які окуляри запросто можуть стати для них аксесуаром під настрій.

Кругла форма обличчя

Кругле обличчя виглядає досить мило, але не слід його ще більше округляти, тому можна зробити акцент на прямі лінії, які допоможуть створити чіткі контури. Варто вибрати оправу, у якій ширина значною мірою переважає над висотою — це зіграє на користь візуального збалансування пропорцій. Круглолицим людям ідеально підійдуть овальні стилі. А панночкам варто зупинити свій вибір на вигадливих моделях - «котяче око», «окуляри-метелики», бо вони візуально будуть розтушовувати коло особи.

Квадратна форма обличчя

Візуально збалансувати пропорції благородного квадрата допоможуть круглі або овальні моделі, бо закруглені лінії значно пом'якшують незграбність. Також візуально компенсувати суворі обриси можна за допомогою зігнутої оправи, вона додасть м'якості та дозволить оптично витягнути квадратний контур. А ось мініатюрні моделі можуть сильно спотворити вашу зовнішність. Вельми симпатично на квадратному обличчі виглядають «Авіатори».

Ромбоподібна форма обличчя

На таку особу найбільш виграшно виглядатиме модель з плавними та елегантними контурами. В цілому обіграти форму можна як круглими та овальними, так і прямокутними оправами з закругленими кутами. Варто звернути увагу на те, що ширина їх не повинна перевищувати розмір ваших скул. З ромбоподібним контуром прекрасно поєднуються окуляри, які мають подовжену верхню частину і трохи звужену нижню. Це дозволяє оптично зменшити ширину щік. Ідеальним варіантом для вас може стати модель «Авіатор».

Довгаста форма обличчя

Людям з аристократично витягнутим овалом найкраще підійде прямокутна форма. З їх допомогою можна надати горизонтальну орієнтацію вашої зовнішності й таким чином візуально його розширити. В даному випадку дуже добре буде виглядати оправа, розтягнута в сторони, вона допоможе підкоригувати зайву довжину. Також на витягнутому овалі досить цікаво виглядають трикутні або круглі стилі.

Прямокутна форма обличчя

Володарям прямокутних контурів потрібно досягти пом'якшувального ефекту, і для цього їм потрібні округлі форми. Додати обсягу в центральній частині вам допоможе велика оправа, розмір якої буде трохи перевищувати ширину особи. Але слід пам'ятати, що окуляри повинні бути з досить м'якими лініями, що дозволяють візуально зрівноважити різкі обриси профілю.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ