Головна : Новини

Хто такий подолог?

, 15:38
0 1417
подолог

Подологія — це наука про стопи, розділ дерматології, який направлений на лікування захворювань шкіри стоп, нігтів, а також гіперфункції потових залоз.

Подолог — це медичний фахівець, який займається лікуванням і профілактикою захворювань нігтів, деформацій стопи та всіх захворювань, які відбиваються на здоров'ї стопи. На кожного пацієнта подолог заводить індивідуальну картку, де фіксується початковий стан здоров'я стоп, і заносяться всі призначення. До речі, в Києві проконсультуватися в даного лікаря можна в центрі сучасної подології "Goltsberg".

Завдання подолога:

 1. огляд і діагностика стоп;
 2. діагностика внутрішніх проблем організму та виявлення патологічних змін, які позначаються на стані стоп;
 3. подолог веде самостійний прийом і призначає лікування для кожного пацієнта індивідуально, але, іноді, доводиться вдаватися до суміжного лікування (приклад: цукровий діабет — консультація лікаря-ендокринолога) і спільно визначають, які процедури будуть більш ефективними.

Проблеми, якими займається подолог:

 • деформація стопи (набуті та вроджені);
 • врослий ніготь (оніхокріптоз);
 • грибкові захворювання (оніхомікоз);
 • натоптиші та мозолі;
 • «діабетична стопа»;
 • тріщини та сухість стоп;
 • бородавки;
 • деформації нігтьової пластини, наслідки після травми;
 • гіпергідроз (підвищена пітливість) стоп.

Подолог — це фахівець, який поверне вашим ногам красу і доглянутий вигляд.

Рекомендації подолога:

 1. На першій стадії вростання нігтя подолог може вирішити проблему без хірургічного втручання (апаратний медичний педикюр, консервативне лікування, корекційні системи, протезування нігтів).
 2. Не намагайтеся впоратися самостійно зі змінами форми та структури нігтя.
 3. Після лікування необхідно вжити заходів профілактики — усунути фактори, які могли спровокувати захворювання. Подолог розповість про профілактичні заходи, правильної гігієни, порекомендує засоби домашнього догляду.
 4. Мати здорові та красиві нігті нескладно, для цього потрібно регулярно (приблизно 1 раз на місяць) проводити апаратний медичний педикюр.
 5. При необхідності можуть проводитися також інші лікувальні процедури, наприклад, лазерне лікування грибка на нігтях, лікування гіпергідрозу ботоксом і т. д.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ