Головна : Новини

Вийти заміж за іноземця: плюси та мінуси

, 00:05
0 5761
заміж за іноземця

Багато жінок мріють вийти заміж за іноземця. Їм здається, що закордонний принц відвезе їх в рай. Але чи так це? Де шукати іноземця для заміжжя та які плюси та мінуси шлюбу з ним? Нумо розберімося. Ну а допоможе нам в цьому адвокат Кирило Барашков, а адвокатське агентство якого https://marry.in.ua/, безпосередньо займається оформленням шлюбів з іноземцями.

Де шукати чоловіка-іноземця?

Цілеспрямовано шукати чоловіка-іноземця потрібно в шлюбних агентствах. Саме агентство повинно бути з бездоганною репутацією. Перевіряйте його ретельно. Там вам складуть анкету та підшукають підходящі варіанти. Також можна познайомитися з таким чоловіком на курорті за кордоном. У нас краще цього не робити. Багато іноземців приїжджають в Україну за секс-туризмом і не сприймають знайомство серйозно. Ще непоганий варіант — іноземні сайти знайомств. Тільки там потрібно бути дуже і дуже обережною.

Навіщо іноземцю потрібна слов'янська дружина?

У багатьох країнах емансипація досягла критичного рівня, та іноземці шукають «простіших» жінок, для яких декрет з дітьми — не тягар, а смачна вечеря для чоловіка і зовсім у радість. У слов'янських жінках вони шукають те, чого їм не можуть дати місцеві дами.

Плюси заміжжя з іноземцем:

  • Можливість вивчити іншу мову. З чоловіком іноземцем доведеться ж якось спілкуватися.
  • Вид на проживання. Заміжжя з іноземцем автоматично дає вид на проживання в певній країні. Потім ви зможете отримати також і громадянство.
  • Відсутність хамства. Іноземні чоловіки більш тактовні та ввічливі ніж наші. Вони не розпещені увагою жінок.

Мінуси закордонного заміжжя:

  • Різниця в менталітетах. Який би галантний іноземець був, ви зіткнетеся з тим, що він абсолютно відрізняється від наших чоловіків. Прийняти чужий спосіб життя складніше, ніж здається на перший погляд.
  • Проблеми з роботою. Ви зіткнетеся з тим, що вам доведеться підтверджувати диплом, доучуватися і що якийсь час ви не зможете знайти хорошу роботу. Іноді жінка так і не працевлаштовується, і залежить повністю від чоловіка.
  • Закон на його боці. Поки ви не є громадянкою чужої країни, закон буде завжди на стороні чоловіка. При розлученні, поділі майна та дітей ви можете залишитися ні з чим. Цим часто користуються шлюбні аферисти.
  • В іншій країні ви будете одні — всі ваші друзі та родичі залишаться на батьківщині. У разі будь-яких проблем вам доведеться розраховувати виключно на саму себе.
  • Іноземці не ідеальні. Як і чоловіки нашої національності. Серед них зустрічаються абьюзери та нарциси. В умовах відсутності допомоги, як з боку чужої держави, відсутність близьких поруч і матеріальної залежності втекти від токсичних відносин стає дуже і дуже важко.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
4 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ