Головна : Новини

Як вибрати вхідні двері для квартири або приватного будинку?

, 23:52
0 8427
вхідні двері

Коли діло доходить до ремонту в новому житлі, то одним із самих важливих моментів є вибір вхідних дверей. Саме про те, як їх вибрати ми й поговоримо далі. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://market-dveri.ua/uk/dveri-v-ternopoli-c99/, в якому безпосередньо є широкий асортимент вхідних дверей (понад 1000 моделей).

Хороші сучасні вхідні двері повинні відповідати таким параметрам:

  1. зовні виглядати надійними та уособлювати безпеку;
  2. надійно захищати житло від грабіжників і від шуму;
  3. утримувати тепло.

Розберемо докладніше, з яких матеріалів робляться саме такі дверні полотна та які ще існують критерії вибору.

Матеріали для якісних вхідних дверей

Коли мова йде про висококласні вхідні двері, то їх виготовляють або з масиву дерева, або зі сталі.
Натуральне дерево виграє з точки зору естетичних якостей, якийсь час підтримує приємний мікроклімат, та й зовні виглядає надійно. Але за більш значущим критеріям (безпека та довговічність), товста сталь краща в рази. Тому далі ми докладніше поговоримо про сталеві дверні полотна.

Як виглядає конструкція бездоганною сталевих дверей?

При виборі або індивідуальному виготовленні металевих дверей завжди повинні обговорюватися такі п'ять характеристик, як:

  • особливість несучої конструкції;
  • товщина сталі;
  • тип теплоізоляції;
  • обробка;
  • система запору.

Також не зайвим буде звернути увагу на додаткові механізми захисту від зломів, естетику та якість фурнітури. Однак особливо уважно варто розглядати несучу конструкцію і тип сталевих листів. Адже саме від них більшою мірою буде залежати довговічність, надійність, звуко- і теплоізоляція дверей.

Які вони ідеальні вхідні двері?

Основу конструкції металевих дверей складають коробка і ребра жорсткості. Останні можуть кріпитися до коробки горизонтально та вертикально. А найбездоганніший варіант кріплення — комбінований. Двері з безліччю поперечних і поздовжніх ребер максимально міцні, їх складно зламати або пошкодити. Ідеальна знахідка — сучасні двері з полегшеними ребрами жорсткості. В такому дверному полотні може бути складний малюнок з ребер жорсткості, який забезпечує надійність. Але, оскільки самі профілі зроблені з вигнутого металевого прокату, вони набагато легші класичних планок, а тому самі двері важать відносно небагато.

Конструкція дверей розташовується між двома сталевими листами, причому товщина кожного — мінімум 2 мм. Є також новітні моделі з зовнішнім листом товщиною 3 мм. Порівнюючи дверні каркаси корисно уточнити у реалізатора тип теплоізоляції (утеплення). Проміжки між ребрами повинні заповнюватися мінеральною ватою, пінополіуретаном або пінополістиролом. Мінвата добре зберігає тепло. При цьому вона стійка до пожеж й екологічна. Спінені полімери теж щільно заповнюють порожнечі та не накопичують вологу.

Варто знати, що в низькоякісних китайських дверях для обважнення застосовується пресований картон і може взагалі не бути утеплювача. Тому зверніть увагу: виключно дверне полотно з надійним наповнювачем добре поглинає звук. Крім цього, в якісних дверей по периметру конструкції обов'язково повинен бути ущільнювач — для більш надійного захисту від шуму, запахів і втрат тепла. Зазвичай достатньо одного шару хорошого і правильно підігнаного матеріалу.


Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ